Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Gdzie firmy szukają Klientów?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie firmy szukają Klientów?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 z 2
  • zylek 4 wrz 2012, 13:13
    Moim zdaniem ogromną wartość ma teraz szukanie klientów przez internet - bezdyskusyjnie. W sieci szukamy przecież teraz wszystkiego - moja firma, a raczej strona mojej firmy została w ostatnim czasie całkowicie odmieniona. Modernizację zleciłem firmie Funkymedia, a tak naprawdę to oni sami mi to zaproponowali. To był jeden z powodów braku klientów. Dalej postawiłem już na promocję, ale mierzę efekt wszystkich działań. Póki co nie mam na co narzekać.
    Cytuj
  • Kajakarz 26 wrz 2012, 19:37
    Zawsze trzeba się promować... wyjścia nie mauśmiech
    Cytuj
  • zylek 8 lis 2012, 13:10
    No, ale trzeba wiedzieć jak. Już wspominałem, że tylko wybrane działania promocyjne przynoszą rzeczywiście efekty. Większość nie daje kompletnie nic. No i istotne jest kto realizuje dla nas wspomniane prace. Ja zlecam większość działań zewnętrznej agencji o nazwie Funkymedia. Po prostu szkoda mojego czasu na prace, które w moim własnym wydaniu nic by nie dały.
    Cytuj
  • szunajka 8 lis 2012, 15:02
    Czy ja wiem. Teraz głównym źródłem pozyskania klientów jest internet, więc uważam, że wystarczy trochę samozaparcia i można nieźle rozreklamować firmę samemu, bez pomocy takiej firmy zewnętrznej
    Cytuj
  • zylek 9 lis 2012, 13:11
    Samodzielnie to możesz dodać ogłoszenia na serwisach ogłoszeniowych. Jeśli chodzi o prawdziwą promocję to można ją zrealizować wyłącznie z pomocą kogoś, kto się zna na tym temacie. Na pewno nie jesteś w stanie samodzielnie wypozycjonować swojej strony, ani wypromować jej na facebooku.
    Cytuj
  • Glinka 13 lis 2012, 10:35
    Potwierdzam - ja również zatrudniam u siebie agencję, również Funkymedia. Widzę ile można działać poprzez odpowiednie działania promocyjne. Nie jesteście w stanie samodzielnie załatwiać tego typu problemów, co dokładnie widzę sam po sobie. Wszystko wymaga odpowiedniego doświadczenia.
    Cytuj
  • zylek 13 lis 2012, 13:09
    Z sieci można zdobywać masę klientów - przy optymalnej kampanii i rozsądnym wydawaniu kasy, jest to opłacalne. Zajmujcie się tym, co najlepiej potraficie wykonywać - gwarantuję, że dobrze na tym wyjdziecie. Nie jest łatwo w sieci o klienta - tylko firmy, które rzeczywiście dbają o jakość swoich usług i promocję, są w stanie przetrwać...
    Cytuj
  • shotiba 15 lis 2012, 14:55
    Wszystkie firmy teraz idą w internet, ponieważ znalezienie teraz klienta za pomocą gazety, TV, billboardów, ulotek graniczy z cudem oraz dodatkowo taka kampania jest bardzo droga. Firmy wolą puścić teraz reklamę w internecie, ponieważ korzysta z niego bardzo duża liczba osób.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum
Poprzednia: Program podatkowy
Następna: Obsluga Klienta