Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Ile kosztuje profesjonalna strona internetowa?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ile kosztuje profesjonalna strona internetowa?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 z 5  
  • Vicen 21 lis 2012, 13:52
    nie zawsze taka strona jest potrzebna, czasem zwykłe wizytówki firmowe, to wszystko co jest nam potrzebne do osiągnięcia sukcesu uśmiech
    Cytuj
  • malwina_kaminska1 12 gru 2012, 13:22
    Z tymi grubymi tysiącami to bym nie przesadzała, że trzeba tyle wydać na dobrą stronę... Owszem są firmy, które wołają za strony horrendalne sumy po kilka tysięcy zł, bo dają ogromny narzut... Ale jak się dobrze poszuka, to można znaleźć profesjonalną firmę, która zrobi stronę w takim samym standardzie za rozsądne pieniądze... Trzeba tylko za tym trochę pochodzić. Tak było w moim przypadku. Kiedy byłam już blisko poddania się, trafiłam pocztą pantoflową na Jestem pełna podziwu dla ich profesjonalizmu przy nieprzesadzonych kosztach realizacji. Dziwne, bo w internecie niewiele o nich znalazłam. Ale kolejny raz przekonałam się, że solidne firmy nie potrzebują reklamy...
    Cytuj
  • zylek 13 gru 2012, 13:19
    Nie rozumiesz. Myślisz, że portal typu Facebook można zbudować za kilka tysięcy? Każdy serwis jest inny, bardziej lub mniej rozbudowany. Nas Funkymedia jakoś wybitnie nie zniszczyło finansowo, ale serwis też nie był jakoś wybitnie rozbudowany. Najważniejsze, że przynosi to efekty - tj. strona dla nas zarabia przyzwoite pieniądze.
    Cytuj
  • malwina_kaminska1 18 gru 2012, 13:01
    @Zylek a czy ja tu gdzieś pisałam o portalach typu FB?przymrużenie oka Piszesz, że Wasz serwis nie był jakoś wybitnie rozbudowany, więc domyślam się iż daleko mu do funkcjonalności Facebooka. I o podobnym też serwisie ja pisałam. Więc zarzucanie mi, że czegoś nie rozumiem nie znając mnie, jest wysoce niestosowne przymrużenie oka Sama korzystałam z usług profesjonalnej firmy, bo akurat zgadzam się z tym, że wygląd strony jest bardzo ważny. Niestety wiem też, iż często w znanych agencjach przepłaca się za markę. Istnieją jednak mniej znane agencje z takim samym potencjałem, a co za tym idzie mniejszą ceną przymrużenie oka Obrazując, w jednej firmie zapłacisz za stronę 8000 zł, a w innej firmie za wcale nie gorszy, a czasem nawet lepszy projekt 2000 zł. A o kosztach właśnie jest ten tematprzymrużenie oka I możemy sobie dywagować na ten temat następny rok, ale tak po prostu działa rynek... Póki co, czytając Twoje wypowiedzi mam nieodparte wrażenie, że brzmisz jakbyś pracował w Funkymediajęzyk Pozdrawiam, Malwina
    Cytuj
  • fleszyn 27 gru 2012, 12:44
    To zależy czy ma to być zwykła strona wizytówka czy rozbudowany serwis z systemem zarządzania treścią. Ale myślę że widełki to od 500 i więcej...

    Cytuj
  • moneymaker913 22 sty 2013, 12:38
    Hej,

    Tu masz podobny temat. Co do strony wszystko zalezy od Twoich wymagan, bo mozesz zrobic stronke za 50zl i za 5 tys.
    Cytuj
  • 23 sty 2013, 13:26
    Stworzenie profesjonalnej strony to nie problem, problem jest odpowiednia komunikacja w internecie. Z tym dopiero jest pracy. Jeśli chcemy, by ktoś oglądał naszą stronę musimy włożyć w to wiele wysiłku.
    Cytuj
  • apsiku 7 lut 2013, 13:26
    Z doświadczenia wiem, że zrobienie własnej strony od podstaw wiąże się z bardzo dużymi kosztami, a każda dodatkowa usługa typu wstawianie zdjęć , zmiana treści jest odpłatna, ja zatem wybrałam portal z gotowym szablonem , płacę raz na rok i jestem zadowolona bo sama sobie wrzucam zdjęcia czy filmik i zmieniam promocje itp
    Cytuj
  • zeronudy 14 lut 2013, 11:59     (ostatnio zmieniony przez autora 14 lut 2013, 12:01, w całości zmieniany 1 raz)
    Wszystko zależy czego oczekujemy od strony i co ma reprezentować. Dla prywatnych celów nie warto wkładać dużych pieniędzy. Dla potrzeb firmy - jak najbardziej. Strona www jest oknem wystawowym i w dużej mierze wypadków decyduje o przychodach firmy. Osobną sprawą jest ile chcemy wydać i komu powierzyć pracę. Moim zdaniem kluczem jest wybór firmy/osoby, która może zaproponować ciekawe rozwiązania i cenę.

    A jeszcze inna kwestią jest promocja strony www w internecie. To już mega temat na osobne rozważania.
    Cytuj
  • Klatka 18 lut 2013, 15:47     (ostatnio zmieniony przez autora 18 lut 2013, 15:48, w całości zmieniany 1 raz)
    Jeśli chcesz stworzyć , jak to sam ująłeś "profesjonalną" stronę to myślę, że musisz liczyć się z kosztami minimum 800 zł. Oczywiście możesz skorzystać z dostępnego darmowego szablonu, ale wtedy strona nie jest idealnie spersonalizowana. Wydaje mi się, że lepiej dopłacić, aby być bardziej wiarygodnym.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum