Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Program do planowania pracy ludzi

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Program do planowania pracy ludzi

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 z 2  
  • gagunia 11 kwi 2011, 15:44
    Witam wszystkich,
    Pracuje w niedużej firmie (50 osób) i zostałam wyznaczona do wyboru programu, który usprawniłby organizację pracy ludzi, a także (nie ma co ukrywać) dał szefostwu możliwość panowania nad tym co kto robi...
    W skrócie wygląda to u nas w ten sposób, że powoływane są do życia projekty za które odpowiadają konkretne osoby. Te osoby mogą sobie dobierać do pomocy pozostałych pracowników, jeśli potrzebują ich kompetencji. Zdarza się jednak, że ludzie skarżą się, że nie wyrabiają się w czasie, bo ich udział jest wymagany w kilku projektach na raz... jest coraz gorzej, bo pomysłów do realizacji przybywa i nie ma jak zweryfikować kto kiedy jest wolny a kto na maksa obłożony smutny

    Czy ktoś z Was może polecić program do planowania czasu ludzi? Najlepiej, aby dało się powrzucać do niego te wszystkie realizowane jednocześnie pomysły (oraz te planowane do realizacji), podefiniować konkretne zadania w czasie i przypisać do niech ludzi.
    W trakcie realizacji pracownicy powinni mieć możliwość zaznaczania, że właśnie pracują nad konkretnym zadaniem i zaraportować jego wykonanie.
    Z kolei zarząd powinien móc spojrzeć na firmę z perspektywy pracowników i zweryfikować kto jak jest obciążony i w ilu projektach bierze aktualnie udział i do kiedy.

    Będę wdzięczna za wszelkie sugestie sprawdzonych narzędzi!
    Cytuj
  • decybel 16 kwi 2011, 17:17
    Hej,
    Z tego co piszesz, to nie potrzebujecie czegoś mega skomplikowanego, tylko programu do planowania zadań i czasu pracy, działającego online w przeglądarce.
    Według mnie w miarę prosty i intuicyjny jest pm-compass.pl
    Jest to polski [url=http://pm-compass.pl]program do zarządzania projektami[/url] więc nie ma też bariery językowej.

    W prosty sposób można tam założyć projekty i wskazać osoby za nie odpowiedzialne. Taki kierownik projektu tworzy zadania, kamienie milowe i przypisuje do nich wykonawców.
    Z perspektywy pracownika, widzi on co w danym momencie ma do zrobienia i na kiedy.
    Z perspektywy szefa doskonale widać kto jak jest obłożony.

    Dodatkowo można sobie tam wprowadzić informację o urlopach, itp.
    Nie wiem, czy się Wam przyda ale u nas super sprawdza się możliwość dodawania komentarzy i załączników do zadań i projektów.
    Wypróbuj, bo nic nie kosztuje i nie wymaga jakiś specjalnych instalacji - po prostu rejestrujesz się i już możesz używać
    Pozdawiam, decybel uśmiech
    Cytuj
  • gagunia 20 maj 2011, 19:16
    Dzięki decybel za polecenie!
    Pokazałam szefom i się spodobało. Na razie wrzuconych zostało tylko 7 większych projektów, ale pomału całe planowanie ma przejść na to narzędzie. Nawet laski od nas z marketingu się przekonały, bo uważają, że będą teraz bardziej doceniane, jak wszyscy zobaczą ile robią uśmiech
    Czekamy jeszcze aż uruchomią zarządzanie budżetem projektów, bo oczywiście apetyt rośnie w miarę jedzenia i szef sobie wymyśla co by chciał jeszcze uśmiech
    Cytuj
  • samuraj 8 mar 2012, 10:16
    no może i się tak wydaje, że takie programy mogą sprawiać, że nasz szef będzie mógł sprawdzać swoich pracowników, ale nie ukrywajmy, że też one mają swoje plusy, bo jeśli pracujemy nad jakimś projektem to takie programy ułatwiają pracę, wiecie każdy wie dokładnie, co ma robić. Jeśli chodzi o to, jaki program wybrać, to myślę, że najlepiej byłoby zgłosić się do kogoś kto napisze nam program odpowiedni do naszych potrzeb, Wiecie jest taka firma Hit Enterprises, która oferuje "programy na miarę". Dobierają programy do potrzeb firmy. Moim zdaniem bardzo fajne rozwiązanie.
    Cytuj
  • pamis 11 lip 2012, 15:06
    Witam uśmiech

    Mi ostatnio w ręce wpadł program do zarządzania projektami Taskbeat. Obecnie korzystam z darmowej 30sto dniowej wersji i jest on naprawdę OK. Wystarczy wpisać zadania i poustawiać ich kolejność według priorytetu ważności, a druga osoba już wie, co ma do zrobienia i które zadania są ważniejsze oraz może odznaczyć zadania zakończone. Każdy z członków zespołu może dorzucić plik lub notatkę, spędzony nad zadaniem czas oraz wydatki związane z jego wykonaniem, a system sam to podsumuje i pokaże planowane zyski, a także terminy realizacji zadań. Uważam jest to aplikacja godna uwagi. Polecam !
    Cytuj
  • szarlottka 25 wrz 2013, 20:49
    U Nas sprawdził się [url=http://]monitoring gps[/url]. W biurze może się nie sprawdzi ale jeśli ktoś ma firmę transportową to jak najbardziej. Lokalizatory pomagają w organizacji pracy kierowców, można śledzić gdzie i kiedy się znajdują dzięki temu nie korzystają z samochodów w celach prywatnych, szybciej docierają do klientów a w razie problemów można zadanie danego kierowcy powierzyć temu który znajduje się najbliżej.
    Cytuj
  • michal67 29 wrz 2013, 12:03     (ostatnio zmieniony przez autora 29 wrz 2013, 12:03, w całości zmieniany 1 raz)
    Oprogramowanie od Enova kadry i płace pozwala zorganizować czas pracy pracowników, odprowadzać składki ZUS, rozliczać czas pracy itd.
    Cytuj
  • 18 paź 2013, 13:00
    Chyba większość najważniejszych funkcji
    zarządzania firmą, posiada system [url=http://]impuls [/url] .
    Tylko jest on dość rozbudowany więc nie wiem czy
    taka forma zarządzania odpowiadałaby tej firmie.
    Cytuj
  • majesty15 27 lis 2013, 23:01
    Można też zakupić programy, które usprawniają prace pracownik np. jeśli prowadzimy sklep online możemy kupić program do automatyzacji paczek do klientów jak SendSystem który działa podobnie jak systemy firm kurierskich , z tą różnicą nie jesteśmy zmuszeni do korzystania z jednej firmy wysyłkowej.
    Cytuj
  • charlotte1991 18 gru 2013, 20:20
    Ja ukończyłam [url=http://]szkolenie z zarządzania czasem[/url] dzięki temu łatwiej jest mi zorganizować pracę dla wszystkich pracowników. Wcześniej panował mały chaos
    Cytuj
1 2 z 2  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum