Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Abonament czy Pre - Paid

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Abonament czy Pre - Paid

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • daga90 26 lip 2010, 16:35
    Do tej pory zawsze korzystałam z pre-paid-ów. Przez ostatnich kilka miesięcy zaczęłam dodawać wszystkie rachunki za doładowanie konta i wyszło mi ogólnie ponad 70zł za każdy miesiąc .
    Czy myślicie, że abonament będzie dobrym rozwiązaniem???


    Cytuj
  • bojaros 26 lip 2010, 16:58
    Miałem dokładnie taki sam problem i stwierdziłem, że abonament będzie lepszy. Telefon na kartę dobry dla dzieciaków, kiedy trzeba kontrolować koszty. Powyżej pewnej liczby wygadywanych rozmów telefon na kartę przestaje być opłacalny.
    Cytuj
  • decybel 27 lip 2010, 9:25
    Problem z abonamentem jest tylko jeden - nie ma limitu na wykonanie rozmów wiec możesz się załamać pod koniec miesiąca gdy dostaniesz rachunek wielki uśmiech
    Jeżeli nie będziesz zbytnio przekraczać abonamentu to rozmowy wyjdą cię na pewno taniej niż w ofercie na kartę.
    Cytuj
  • Filiposlaw 28 lip 2010, 21:15
    Jak dobrze dobierzesz sobie taryfę z dodatkowymi pakietami, to wbrew pozorom wychodzisz na tym naprawdę dobrze. Ja miałem w pewnym momencie podobną sytuację jak Daga, tzn doładowywałem w sumie za prawie 70 zł. Z tym, że najczęściej dzwoniłem do kilku tych samych numerów i konsultant doradził mi abonament za 45zł, dodatkowy pakiet minut i nieograniczony czas darmowych rozmów z 5 numerami (powiedziałem mu jak to u mnie wygląda). teraz w sumie płacę ok 50 zł, nie muszę pamiętać o doładowywaniu i zbieram punkty w programie lojalnościowym. Czyli same korzyściuśmiech
    Cytuj
  • anetka21 29 lip 2010, 22:17
    Uważam że prepaid jest dla mnie najlepszym rozwiązaniem rozwiązaniem. Wiem przynajmniej że nie mam żadnych zobowiązań. Nie muszę się martwi, że pod koniec miesiąca dostanę ogromny rachunek i być może nie będę go miała z czego opłacić. Doładowuję swoje konto kiedy mam więcej gotówki ! Takie rozwiązanie pasuje mi najbardziej !


    Cytuj
  • cylkinka 29 lip 2010, 22:57
    Jeśli wydajesz od dłuższego czasu po 70 zł miesięcznie, to nie wiem czemu do tej pory nie zdecydowałaś się na abonament.
    W tym momencie w Playu możesz dostać w abonament za 60zł -350 minut do wszystkich, i nieograniczona ilość minut do innych użytkowników Playa, dodatkowo dostajesz telefon. Myślę, że będziesz mogła zatrzymać swój dotychczasowy numer telefonu.
    Cytuj
  • migika 30 lip 2010, 6:28
    Przy takich sumach wydawanych na rozmowy Pre-paid jest całkowicie nieopłacany !
    Cytuj
  • decybel 30 lip 2010, 7:06
    Jakikolwiek abonament, w jakiejkolwiek z firm będzie lepszy od prepaida przy takich sumach. Poświęć godzinkę czasu i poszperaj na stronach operatorów, aby znaleźć abonament najodpowiedniejszy dla ciebie. Potem bierzesz dowodzik osobisty i do salonu wielki uśmiech
    Cytuj
  • gutik 30 lip 2010, 8:48
    Dla mnie pre-paid jest idealnym rozwiązaniem. Raz w miesiącu uzupełniam moje konto o 15zł. Żaden z operatorów nie oferuje abonamentu w tej cenie !
    Cytuj
  • filonka 30 lip 2010, 10:10
    Przy abonamencie za 50, 60 zł można dostać całkiem fajny telefon for free wielki uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum