Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Dziele i łączenie plików PDF

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dziele i łączenie plików PDF

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Fafikon 26 maj 2011, 11:32
    Poszukuję programu (najlepiej darmowego) do dzielenia i łączenia plików PDF.
    Dobrze by było, aby istniała opcja wydzielania poszczególnych stron z już gotowego pliku pdf.
    Szukam i nie mogę znaleźć.
    Cytuj
  • 4Alien 26 maj 2011, 13:48
    Jak do jednorazowych operacji to ściągnij sobie triala Adobe Reader Professional, tylko nie wiem czy tam są dodawane jakieś informacje że to trial.
    Cytuj
  • AMD64 26 maj 2011, 17:17
    Nie ma sensu ściągać wersji próbnej bo ona jest tylko na 30 dni, więc jak ktoś potrzebuje na dłużej to takie rozwiązanie jest marne.
    Poza tym w rejestrze pozostają wpisy a szukać ich i usuwać też nie ma sensu.
    Cytuj
  • Viper09 26 maj 2011, 18:10
    Ja kiedyś używałem pdfsam.exe czyli PDF split i Merge. Wydziela określone strony z gotowego pliku i eksportuje je do nowego pdfa. Tylko eksport odbywa się do pliku pdf w wersji chyba 6 najwyżej. Może jest nowsza wersja programu, ale nie sprawdzałem.
    Tu masz linka do strony
    http://www.pdfsam.org
    Cytuj
  • Celeronek64 26 maj 2011, 21:48
    Tu znalazłem opis tego programu pdfsam

    [url=http://www.vista.pl/porady/668_jak_laczyc_lub_dzielic_na_czesci_pliki_pdf.html]link[/url]

    Wygląda prosto, ale to chyba stare rozwiązanie i nowszych plików może nie odtworzyć.
    Cytuj
  • Fafikon 26 maj 2011, 23:38
    Problem w tym, że programów do łączenia i dzielenia plików jest sporo, ale to głównie traile a nie znalazłem żadnego free.
    Cytuj
  • HPek1020 27 maj 2011, 1:54
    To ja polecam PDFill PDF Tools Free 8.0. Jest darmowe do zastosowań domowych i komercyjnych ! też.
    Działa na nowszych windowsach i nie dodaje żadnych znaków wodnych.

    Myślę, że spełnia oczekiwane nadzieje, ale nie wiem do jakich pdf eksportuje - może nawet do najnowszej pdf 1.8 (wersja 9).
    Cytuj
  • Mistrzu21 27 maj 2011, 6:40
    PDFill PDF Tools Free 8.0 jest bardzo dobry i w zasadzie chyba lepszego się nie znajdzie - oprócz płatnego Adobe Reader nawet w wersji standard.
    Można sobie też poeksperymentować z PDF reDirect (Freeware) v2.5.2.
    Też dzieli i łączy pliki pdf, a dodatkowo zabezpieczyć plik hasłem.

    Wszystkie programy związane z pdf są raczej związane z drukarkami wirtualnymi, a nie z innymi czynnościami które można zrobić.
    Najlepszy jest oczywiście Adobe (płatny). Ostatnio pojawił się też Corel PDF Fusion 1.0 - program prawda płatny ale i tak sporo tańszy niż Adobe a możliwości ma podobne. Do firm, które tworzą dokumentację w formacie pdf Corel jest jak znalazł (na razie tylko wersja po angielsku, ale soft jest łatwy w użyciu).
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum