Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Nawigacja w telefonie

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nawigacja w telefonie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • veronka 3 wrz 2010, 10:26
    Czy ktoś z was korzysta za nawigacji gps na swoim telefonie?
    Co myślicie o nawigacji w telefonie?
    Czy istnieją darmowe usługi tego typu, a jeśli nie to ile kosztuje taka usługa?
    Może tańszą opcją okaże się zakup osobnego urządzenia przebiegły
    Cytuj
  • korak 3 wrz 2010, 12:02
    Moim zdaniem wyświetlacze w większości modeli telefonów są zbyt mały, przez co korzystanie z nawigacji staje się niewygodne, wręcz niebezpieczne.
    Cytuj
  • veronka 3 wrz 2010, 15:58
    Ja mam taki telefonik. Wyświetlacz jest spory więc korzystanie z nawigacji powinno być wygodne.
    Cytuj
  • korak 3 wrz 2010, 18:23
    Z takim wyświetlaczem można pomyśleć o navi na telefon.
    Cytuj
  • dzasper 3 wrz 2010, 21:53
    Z tego co wiem nokia ovi maps jest całkowicie darmowa. Możesz ściągnąć software ze stronki noki.
    Cytuj
  • basior 4 wrz 2010, 0:39
    W ovi wystarczy przed wyjściem z domu zaktualizować mapy za pośrednictwem komputera. Możesz korzystać z niej bez obawy o żadne dodatkowe koszta. A przy telefonie z tak dużym wyświetlaczem korzystanie z nawigacji nie będzie stanowić najmniejszego problemu.
    Cytuj
  • dzasper 4 wrz 2010, 6:02
    [url=http://www.youtube.com/nokiapoland#p/u/2/C9Gv90ztevA]Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości jak zainstalować ten programik, to tutaj podaję linka do youtuba, na którym wszystko jest pokazane wielki uśmiech [/url]
    Cytuj
  • ivonka90 4 wrz 2010, 9:24
    Zainstalowałam ovi kilka miesięcy temu i jestem z tego programiku bardzo zadowolona. Cieszę się ze nokia wpadła na genijalny pomysł, aby udostępnić bezpłatną wersję nawigacji samochodowej.
    Cytuj
  • veronka 4 wrz 2010, 10:29
    Czy będę potrzebowała dużo wolnej pamięci w moim telefonie, żeby wgrać wszystkie mapy?
    Cytuj
  • basior 4 wrz 2010, 11:43
    Ja wgrywałem hurtem, na dodatek było to kilka miesięcy temu, więc dokładnie nie pamiętam. Myślę, że jeżeli chcesz wgrać tylko mapę polski to zajmie to jakieś 200 MB.
    Cytuj
1 2 z 2  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum