Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Office Live Web Apps, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Office Live Web Apps

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • OpenUser 6 mar 2011, 1:05
    Mnie się jedno podoba w webowym Office a mianowicie PowerPoint.
    Pamiętam sytuację, że w domu zrobiłem prezentację w nowszej wersji programu. Jadę na uczelnię a tu ZONK , mają starą wersję programu które nie chce odczytać mojego pliku . I całe przygotowania na nic.
    Po tym fakcie zacząłem robić dwie wersje prezentacji - a to były czasy dyskietek o małej pojemności - oraz dodatkowo przeźroczyste folie z prezentacją - a jedna folia to 2 zł.
    Teraz taki problem może zniknąć. naprawde dla studenta wydawanie po 2 zł * 10 folii * 3 prezentacje w miesiącu to był i jest spory wydatek.
    Cytuj
  • Kompik22 6 mar 2011, 1:37
    Odnośnie OCR Googla to jest do prostych tekstów. Sprawdzałem. Nie odczytuje tabel tylko tekst z nich. Więc jak to miał zamiar kupić Abby Fine Reader i rozmyślił się dowiedziawszy się o OCR Googla to czeka go niemiła niespodzianka.
    Cytuj
  • KeyDelete 6 mar 2011, 7:42
    Mnie tam się podobają webowe aplikacje. Często korzystam z Google docs.
    Pisząc coś od razu mogę to wysłać jako RTF, DOC, PDF lub ODF. U siebie nie muszę mieć zainstalowanego ani Worda, ani Adobe tylko przegladarkę.
    Co kto lubi, mnie taki internetowy pakiet biurowy bardzo się spodobał od pierwszego razu.
    Cytuj
  • HTTP404 6 mar 2011, 9:17
    Jakoś nie zauważyłem aby w google docs można było otwierać dokumenty z kompa. Gdzie jest taka możliwość bo nie potrafię jej znaleźć.
    Cytuj
  • KeyDelete 6 mar 2011, 11:13
    Nie ma przycisku Otwórz tylko z lewej strony jest Prześlij. Później wybierasz plik z dysku do odczytu i przesyłasz do google docs. Tam go otwierasz.
    Może początkującym byłoby łatwiej gdyby Prześlij zastąpiono Otwórz.
    Cytuj
  • HTTP404 6 mar 2011, 12:00
    Aha jest faktycznie. Ale niewygodnie się z tego korzysta bo nie ma zakładek i za każdym razem trzeba wracać do widoku głownego.
    Cytuj
  • 7Dekoder 6 mar 2011, 14:19
    W przyszłości w ogóle nie będzie softu w pudełkach. Wszystko będzie w chmurze. Już nawet antywirusy zdalnie skanują komputer.
    Cytuj
  • Kozmo 6 mar 2011, 16:17
    Tylko w Polsce net idzie u nas po miedzi. W całym kraju tylko 25 tys, osób ma światłowody, a w takiej Słowacji ponad 200 tys.
    O czym my więc mówimy.
    Cytuj
  • Komputerowiec 6 mar 2011, 17:31
    Google coś rozpycha się na rynku, a MS tylko kopiuje jego rozwiązania.
    Sam Balmer stwierdził, że sami się spóźnili. Tak samo jak z tabletami i smartfonami.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum