Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Sieć Play - co o niej sądzicie ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sieć Play - co o niej sądzicie ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • esko 15 sie 2010, 10:40
    Za dwa tygodnie wygasa mi kontrakt w plusie, więc zacząłem przeglądać oferty różnych firm. Do gustu bardzo przypadł mi abonament w sieci Play. Mam pytanie do wszystkich użytkowników sieci Play. Czy macie czasem problem z brakiem zasięgu ? Czy warto przenieść się do sieci Play ?
    Cytuj
  • ragik 15 sie 2010, 13:58
    Nie lubię sieci Play, ponieważ za połączenia z posiadaczami numerów tej sieci muszę płacić więcej, niż za połączenie z jakąkolwiek inną siecią !
    Cytuj
  • cylkinka 15 sie 2010, 15:48
    Dzięki temu, że ty płacisz więcej za połączenie z siecią Play, ja dostaję darmowe minuty wielki uśmiech Za każde 2 minuty odebranego połączenia spoza sieci Play, otrzymuję 1 minutę na rozmowy do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych.
    Cytuj
  • gacek22 15 sie 2010, 19:48
    Sieć play oferuje super usługę o nazwie "stan darmowy". Dzięki tej usłudze dostajesz darmowe połączenia do wszystkich użytkowników sieci Play !
    Cytuj
  • artone 15 sie 2010, 22:13
    Zdecydowanie warto ! Moim zdaniem jest to najlepsza sieć dostępna na polskim rynku !
    Cytuj
  • zbigniew48 16 sie 2010, 6:01
    Jeżeli zdecydujesz się w Playu na abonament dla firm, to nawet przy najtańszej opcji dostaniesz nieograniczoną liczbę darmowych minut do wszystkich użytkowników sieci Play i na numery stacjonarne ! Gorąco polecam !!!
    Cytuj
  • esko 16 sie 2010, 8:07
    Czy ktoś z was ma problem z zasięgiem w sieci Play ? Kiedyś słyszałem, że pozostawia on wiele do życzenia.
    Cytuj
  • artone 16 sie 2010, 8:58
    Z tego co wiem Play używa nadajników Plusa, wiec zasięg powinien być taki sam jak w Plusie. Ja problemów z zasięgiem nigdy nie miałem.
    Cytuj
  • gacek22 16 sie 2010, 12:48
    esko napisał:Czy ktoś z was ma problem z zasięgiem w sieci Play ? Kiedyś słyszałem, że pozostawia on wiele do życzenia.
    Takie coś znalazłem na stronce Playa.
    playmobile.pl napisał:Jesteśmy w całej Polsce!
    Teraz nie masz już żadnej wymówki, więc lepiej nie kłam, że nie było zasięgu... Play ma największy zasięg w Polsce. To kolejny powód, by do nas dołączyć!
    Sprawdź zasięg Play i Play Online w Twoim miejscu zamieszkania
    Nie wiem, czy mają największy zasięg, czy nie. U mnie wszystko zawsze działa ok.
    Cytuj
  • gacek22 16 sie 2010, 15:21
    A tutaj jest mapka z zasięgiem ze stronki Playa.
    Cytuj
1 2 z 2  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum