Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Szukanie ofert z gazetek promocyjnych

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szukanie ofert z gazetek promocyjnych

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • DDR 15 paź 2011, 11:28
    Ostatnio przeglądając net natknąłem się na stronkę PromoCeny.pl gdzie porównywane są oferty z gazetek reklamowych. W sumie to dosyć ciekawe, bo nie do każdego domu czy firmy dochodzą takie gazetki, a jak widzę jest ich cała masa. Może komuś się to przyda.
    Cytuj
  • Fafikon 15 paź 2011, 13:21
    W tych gazetkach to ściema jest. TV Full HD za 1200 zł, a idziesz do sklepu to ...sorry ale już się rozeszły. W rzeczywistości może i był taki telewizor ale tylko w 1 egzemplarzu tzw. lep na klienta. Nie kupi tego to jak już przyszedł po TV to kupi coś innego znaczy droższego.
    Cytuj
  • Celeronek64 15 paź 2011, 15:37
    W przypadku sprzętu elektronicznego może i tak jest, ale jeśli chodzi o asortyment budowlany czy wykończenia mieszkań, gazetki bardzo się przydają. Kiedyś widziałem płytki w Praktikerze i OBI. Dokładnie takie same a różnica w cenie wynosiła 15%. I tak było w przypadku innych materiałów, a to w jednym markecie było drożej a w innym taniej. Dzięki temu na prawdę można sporo zaoszczędzić, choć wymaga to nieco czasu i jeżdżenia.
    Cytuj
  • MasaKasa 15 paź 2011, 18:57
    Inna sprawa jest taka, że wykonawca nie naciągnie ciebie na materiały typu tapeta czy farba, bo wiesz ile mniej więcej kosztują. A są tacy magicy od malowania, co liczą za farbę jak za zboże. Naiwny klient się nabierze, ale rozeznany w rynku już nie.
    Pomysł z przeglądem gazetek jest dosyć ciekawy.
    Cytuj
  • John_Wayne 15 paź 2011, 22:43
    Kiedyś idę do Tesco a tam lista stoi tablica z porównaniem cen wybranych produktów na tle konkurencji głównie Lidla.
    Ile taka informacja będzie wartościowa. Przecież pracownicy marketów chodzą do konkurencji i zerkają na ceny produktów, jeśli nie wszystkich to przynajmniej tych najbardziej chodliwych.
    Cytuj
  • ElectronicsSX 16 paź 2011, 6:08
    Ja tam nie wierzę w żadne promocje, to robienie klienta w wała.
    Człowiek lubi być oszukiwany i sklepy-giganci dobrze o tym wiedzą.
    Czy takie porównanie ma sens, wątpię raczej jest to informacja co ewentualnie można dostać.
    I to jest siła takie przeglądu.
    Cytuj
  • Desktop7 16 paź 2011, 10:08
    Tylko strona na kompie jest dostępna bo na smartfona już nie. To wielki minus, bo rynek smartfonów rośnie w szaleńczym tempie.
    Cytuj
  • pavel23 16 kwi 2012, 13:04
    No tak, z tą elektroniką to prawda. Obiecują citelewizory full HD w cenie znikopisu, a jedyne, co mają do zaoferowania, to znikopis w cenie telewizora full HD… Przy tym w innych branżach to faktycznie działa i jest bardzo użyteczne, zwłaszcza dla studenta, który, jak powszechnie wiadomo, jest biedny i ma suchoty. Chociaż z drugiej strony moja miniona lokatorka zwykła była zakreślać w gazetce wszystkie ciekawe produkty na promocji, i potem miała całą lodówkę zbędnych rzeczy. język
    Cytuj
  • marek100 19 kwi 2012, 10:47
    To jest właśnie powód dla którego ludzie kupują i wydają coraz więcej a wydaje im się, że oszczędzają...
    Cytuj
  • Favorrr 27 maj 2012, 10:29
    Często w tych sklepach w galeriach tak ejst, przyciągają promocją a potem już nie aktualne albo towaru nie ma. Dlatego jak np. szukałem lapka to kupowałem z gazetki komputronik i tam od razu widziałem - jest sprzęt i mogę kupić, albo już wyprzedany. Jak nie ma, to szukam dalej, jak jest i mi pasuje to zamawiam i dostaję sprzęt.
    Cytuj
1 2 z 2  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum