Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Barman na weselu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Barman na weselu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • likeavirgin 29 lip 2010, 14:43
    Zastanawiamy się nad wynajęciem na wesele barmana... Chcieliśmy po prostu, żeby nie było tak jak zawsze na weselach, tylko jakieś urozmaicenie - można podejść do barmana, zamówić drinka... Mi się ten pomysł bardzo podoba, co Wy na to?
    Cytuj
  • becia_koronczarka 29 lip 2010, 15:01
    Pomysł świetny, byłam na takim weselu i sam barman był sporą atrakcjąprzymrużenie oka robił różne sztuczki przy nalewaniu i ustawiała się do niego dłuuuga kolejka wielki uśmiech
    Cytuj
  • rzenia 29 lip 2010, 16:13
    Ja myślałam, żeby zamówić taki pokaz barmański jako typową "atrakcję" na naszym weselu. Ma to wyglądać mniej więcej w taki sposób- - dwóch wynajętych barmanów robi kilkunastominutowy show, a później przez godzinę serwują gościom różne drinki .
    uśmiech
    Cytuj
  • likeavirgin 29 lip 2010, 18:14
    rzenia napisał:Ja myślałam, żeby zamówić taki pokaz barmański jako typową "atrakcję" na naszym weselu. Ma to wyglądać mniej więcej w taki sposób- - dwóch wynajętych barmanów robi kilkunastominutowy show, a później przez godzinę serwują gościom różne drinki .
    uśmiech
    fajny pomysł! A wiesz może ile coś takiego będzie kosztować??
    Cytuj
  • rzenia 29 lip 2010, 22:13
    No jeszcze do takich szczegółów nie doszłam... Ale jakby co to dam znać przymrużenie oka Poza tym chyba najlepiej wpisać zlecenie na favore - można od razu porównać jak kształtują się ceny za takie występy.
    Cytuj
  • likeavirgin 29 lip 2010, 22:45
    rzenia napisał:No jeszcze do takich szczegółów nie doszłam... Ale jakby co to dam znać przymrużenie oka Poza tym chyba najlepiej wpisać zlecenie na favore - można od razu porównać jak kształtują się ceny za takie występy.
    faktycznie przymrużenie oka Póki co to robię taki wstępny rekonesans - jak ma to wesele wyglądać, więc biorę pod uwagę różne opcje, jak się na coś zdecyduję, to będę dawać zlecenia hurtowo na wszystko przymrużenie oka

    Cytuj
  • aleksander_wielki 30 lip 2010, 0:55
    pokaz to fajny pomysł, chociaż my długo zastanawialiśmy się z narzeczoną czy nie zdecydować się na całonocne usługi barmana. Chcieliśmy dać gościom możliwość podchodzenia i proszenia o różne drinki, zamiast siedzenia ciągle przy wódce. Jednak po długich namysłach zrezygnowaliśmy z tego.
    Przede wszystkim, jednak to są dodatkowe koszty skrzywienie Ne tylko trzeba zapłacić barmanowi za usługę, ale jeszcze zaopatrzyć go we wszystkie składniki. Jednak tradycyjna wódka wychodzi dużo taniej. W ramach kompromisu zdecydowaliśmy się na opcję wina, więc nie będzie tak źle.
    Cytuj
  • nikoleta 30 lip 2010, 6:14
    No właśnie, to niestety podwyższa koszty imprezy całkiem sporo.. Ale jak ktoś się z tym nie musi liczyć to świetny pomysł uśmiech Ja byłam ostatnio na weselu, był barman - całe wesele stał za barem, można było podejść i poprosić o drinka. Do wyboru było chyba z pięć drinków, wszystkim bardzo się to podobało no i nie było takiego masowego spożycia wódki przymrużenie oka
    Cytuj
  • kokozaurr 30 lip 2010, 7:39
    a ja uważam, że wesele powinno być tradycyjne! Jak to tak - kolorowe drinki zamiast wódki?? Dziwactwo...
    Cytuj
  • borowina 30 lip 2010, 10:19
    kokozaurr napisał:a ja uważam, że wesele powinno być tradycyjne! Jak to tak - kolorowe drinki zamiast wódki?? Dziwactwo...
    widać, że dawno na weselu nie byłeś język teraz to już standard, że są inne alkohole, a goście często wybierają wino albo drinki jak jest barman. Moim zdaniem to bardzo fajny pomysł.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum