Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Pomysł na prezent walentynkowy?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pomysł na prezent walentynkowy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • tomaszmalecki363 26 sty 2012, 13:51
    Z okazji zbliżających się Walentynek przedstawiamy oryginalny i ciekawy pomysł na prezent dla Niej. Jest to personalizowana książka kucharska. Powstała z myślą, by każda kobieta wygospodarowała sobie jeden dzień tylko dla siebie, odprężyła się i zrelaksowała. Jednocześnie chcemy, aby jej czytanie było oderwaniem się od spraw dnia codziennego. Stąd brak w niej skomplikowanych przepisów kulinarnych, a jest wiele na proste, lekkie i zdrowe potrawy, poprawiające samopoczucie.
    Są w niej także specjalne strony, które po wypełnieniu i sklejeniu przez bohaterkę będą w przyszłości magicznym powrotem do Jej wspomnień, przemyśleń, marzeń i planów.
    W książce obdarowana osoba znajdzie dedykację, swoje zdjęcie podpisane imieniem i nazwiskiem a imię dodatkowo będzie pojawiało się w tekście książki sprawiając, że treść książki kierowana jest personalnie do osoby, która ją dostała.

    Cytuj
  • emilin 7 lut 2012, 16:11
    Myśląc nad prezentami walentynkowymi wydaje mi się, że zamiast głowić się na rzeczowym podarkiem można po prostu iść razem na kolację, deser, czy udać się na taki wyjazd wtedy można się zrelaksować i skupić na celebracją tego pięknego uczucia.
    Cytuj
  • lansjer 14 lut 2012, 15:18
    Może trochę późnawo, ale zawsze przymrużenie oka

    Romantyczna kolacja, ja dzisiaj sam się z Moją duszką wybieram do kina później na kolacje, może przereklamowane, ale działa, każda dziewczyna lubi czuć się ważna i adorowana także błaha randka dzisiaj jak najbardziej
    Cytuj
  • zylek 24 sty 2013, 13:35
    Dla laski? Każda będzie zadowolona z tego prezentu - Co tutaj dużo mówić... kobiety chcą romantyczności, o której faceci niestety szybko zapominają....
    Cytuj
  • brygida39 4 lut 2013, 2:20
    Jeśli ktoś się zastanawia nad prezentem oprócz jakiegoś wypadu to ja np. podkusiłam się o zamówienie takiego albumu na allegro.
    Mój mąż będzie w szoku, mam nadzieję tylko, że baaaardzo pozytywnym.
    Cytuj
  • zlotyklos 7 lut 2013, 11:31
    romantyczny wyjazd mnie się bardzo podoba taki pomysł. Myślę, że to będzie znacznie ciekawsze niż kolejne czekoladki, czy serca. Ciekawym miejscem na taki wypad myślę jest Kraków, gdzie można się zatrzymać w Hotelu Niebieskim i pójść na romantyczną kolację.
    Cytuj
  • sonique321 8 lut 2013, 14:24
    A ja bym postawiła na połączenie klasyki z oryginalnością, czyli: markowa biżuteria i wypad do spa! Jak dla mnie idealne Walentynkiuśmiech
    Cytuj
  • hanka100 13 lut 2013, 9:32
    brygida39 napisał:Jeśli ktoś się zastanawia nad prezentem oprócz jakiegoś wypadu to ja np. podkusiłam się o zamówienie takiego albumu na allegro.
    Mój mąż będzie w szoku, mam nadzieję tylko, że baaaardzo pozytywnym.
    To ja teraz coś powiem.... jest promocja na album i kosztuje o połowę taniej i jest dodany w gratisie pendrive w kształcie serca przymrużenie oka Czasami warto czekać na ostatnią chwilę
    Cytuj
  • kalia85 21 mar 2013, 16:49
    Może to śmieszne, ale ja w tym roku zrobiłam mężowi Walentynkę własnoręczną, a dokładniej - dostał laurkę w kształcie serca wielki uśmiech
    Paczka porządnych flamastrów , ołówek, nożyczki i heja!

    Oczywiście, poza tym dostał też płytę, ale płyta jest schowana, a to właśnie laurka stoi na jego biurku uśmiech zresztą, to nie pierwszy taki prezent, bo pierwszy prezent urodzinowy, jaki ode mnie dostał, to była samodzielnie zrobiona kartka wyklejana kulkami z bibuły.
    Cytuj
  • prowodnikow 25 mar 2013, 8:51
    I to chyba jest najlepszym rozwiązaniem na walentynki. Trzeba coś zrobić własnoręcznie i taki prezent będzie inaczej odbierany przez drugą połówkę.


    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum