Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Szukam aplikacji online ułatwiającą koordynację organizacji imprez

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szukam aplikacji online ułatwiającą koordynację organizacji imprez

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • embeka 30 kwi 2011, 17:10
    Witam,
    Zajmuję się organizacją wesel oraz różnego rodzaju imprez.
    Poszukuję narzędzia dostępnego online, w którym mogłabym zaplanować swoim pracownikom zadania, które są do wykonania w związku z takim eventem oraz mieć możliwość prowadzenia wokół takiego zadania czegoś w rodzaju „dyskusji“ podpiętej pod ten konkretny temat.
    Oprócz tego żeby dało się załączać pliki – np projekty graficzne lub dokumenty worda.
    Idealnie by też było, żebym taki plan organizacji eventu (wesela, koncertu, wystawy, itp) mogła udostępnić klientowi, którego dotyczy, aby zamist dopytywać się mnie o postęp mógł na bieżąco monitorować co się dzieje w jego sprawie, jak wygląda postęp prac i ewentualnie jak się kształtują koszty (to kolejna funkcjonalność, którą bym chciała mieć – możliwość określenia kosztów realizacji każdego punktu takiego eventu oraz w sumie całej imprezy)
    Czy ktoś z Was używa czegoś takiego i ewentualnie jaki jest koszt?
    Z góry dzięki!
    Cytuj
  • hanka_w 11 maj 2011, 19:24
    Hej,
    My zajmujemy się głównie organizacją imprez firmowych.
    Wiąże się to z tym, że z reguły chcą dokładnego planu co kiedy będziemy przygotowywać i wymagają aby ich informować na bieżąco, bo obawiają się, że coś nie będzie dopięte na ostatni guzik.
    Niedawno zaczęliśmy więc używać pm-compass.pl. Jest to bardzo łatwy w obsłudze polski [url=http://pm-compass.pl]program do zarządzania projektami[/url]

    Nasi klienci bardzo sobie chwalą, że online, na bieżąco mogą monitorować kto z naszej firmy zajmuje się ich tematem i co już jest dograne do końca. Niby wiele informacji nie dostają, ale i tak uważają nas za wyjątkowych profesjonalistów tylko dlatego że wykorzystujemy technologię w organizacji pracy przymrużenie oka
    Acha, narzędzie jest darmowe i nie wymaga żadnej instalacji - zakładasz konto i używasz.
    Cytuj
  • embeka 20 maj 2011, 23:07
    Wow, dzięki wielkie, założyłam sobie tam konto użytkownika.
    Wypróbowałam już na dwóch klientach i rzeczywiście robi na nich wrażenie sam fakt, że używamy narzędzi IT do organizacji pracy i komunikacji z nimi. Muszę jeszcze tylko dopracować planowanie zadań i co chcę im pokazywać.

    Cytuj
  • pamis 11 lip 2012, 15:35
    Witam uśmiech

    Jakiś czas temu poszukiwałem takiego programu, przewinęły się takie nazwy jak pm compass, tassky, zoho czy taskbeat. Ostatecznie wybrałem taskbeata. Z rzeczy na które zwróciłem to np. to, że wystarczy wpisać zadania i poustawiać ich kolejność według priorytetu ważności, a pracownik już wie, co ma do zrobienia i które zadania są ważniejsze oraz może odznaczyć zadania zakończone. Każdy z członków zespołu może dorzucić plik, komentarz, ustawić spędzony nad zadaniem czas oraz wydatki związane z jego wykonaniem, a system sam to podsumuje i pokaże planowane zyski, a także terminy realizacji zadań. W mojej firmie program okazał się bardzo pomocny. Polecam !

    Pozdrawiam przymrużenie oka
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum