Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Ałun jako dezodorant?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ałun jako dezodorant?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • dana51 17 paź 2010, 15:45
    Czy ktoś stosuje ałun - kamień jako dezodorant? Kupiłam kiedyś mężowi na zacięcia przy goleniu, a potem się okazało, że są też takie dezodoranty. Jestem ciekawa, czy ktoś już to stosował.
    Cytuj
  • aleksy32 17 paź 2010, 17:00
    Ja stosuję od roku, kupiłem nawet taki ałun w sztyfcie, jest bardzo wydajny - mój ma 75 ml i jeszcze działa przymrużenie oka
    Cytuj
  • aleksander_wielki 17 paź 2010, 20:20
    Z tego co się orientuję to działa antybakteryjnie, dobrze tamuje małe krwawienie, likwiduje nieprzyjemny zapach tak gdzie jest użyty (pachy, stopy).Jak dla mnie świetna sprawa - niecałe 20 zł za dezodorant na 2 lata uśmiech
    Cytuj
  • amanda 17 paź 2010, 21:37
    Słyszałam o tym kiedyś, ale jakoś nie bardzo chciało mi się wierzyć. To działa jak antyperspirant?
    Cytuj
  • aleksander_wielki 18 paź 2010, 1:28
    To nie jest do końca antyperspirant, bo nie zatrzymuje potu. Ale ze względu na działanie antybakteryjne hamuje brzydki zapach.
    Cytuj
  • baskab 18 paź 2010, 7:05
    Ja kupiłam z ciekawości, ale przyznam, że nie do końca mi odpowiadał. Wolę jednak antyperspiranty, które dają lepszy komfort - suche pachy przymrużenie oka Ale jeśli komuś to nie przeszkadza to polecam, bo faktycznie nie było brzydkiego zapachu.
    Cytuj
  • cytrynowa 18 paź 2010, 8:04
    Wg mnie to jest świetny wynalazek! Zawsze miałam problem ze znalezieniem dobrego dezodorantu, po wszystkich wyskakiwało mi uczulenie. Ałun jest antyalergiczny więc nie ma takich problemów. No i strasznie wydajny przymrużenie oka
    Cytuj
  • cekoladka 18 paź 2010, 11:03
    A ja kupiłam rok temu duży i niestety, mimo, że jeszcze zostało pół to już odpadł i jest niepraktyczny. Chyba przez to ciągłe moczenie skrzywienie
    Cytuj
  • cytrynowa 18 paź 2010, 14:35
    Możliwe, że od tego moczenia. A trzymasz go zawsze aplikatorem do góry? Najlepiej, gdyby zawsze po użyciu odpowiednio wysuszyć, wtedy jest większa szansa, że będzie stał dłużej.
    Cytuj
  • cekoladka 18 paź 2010, 15:01
    Trzymałam tak jak na opakowaniu było wskazane, ale przyznam, że nie suszyłam, tylko zawsze po użyciu od razu na półkę odkładałam, więc może dlatego skrzywienie Ale majątek to nie jest, mogę kupić nowy przymrużenie oka
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum