Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Antykoncepcja za darmo?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Antykoncepcja za darmo?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • oxytocin 23 sty 2013, 18:04
    Przez przypadek trafiłam na taką informację: W volumed możesz dostać zapas środków antykoncepcyjnych na rok, wystarczy do nich zadzwonić, umówić się na badania i codziennie wysyłać raport z mini krótkie ankiety (4 pytania) Tabletki sprawdzone, od kilku lat na rynku"

    Czy ktoś wie, na jakiej zasadzie to działa tak naprawdę? Miał styczność z firmąl? A raczej gabinetem ginekologicznym uśmiech
    Cytuj
  • Bostwana 24 sty 2013, 12:38
    Czyli testują coś nowego. Nie dziękuję, wolę zaufać przetestowanym sposobom.
    Cytuj
  • pistacja 29 sty 2013, 12:14     (ostatnio zmieniony przez autora 29 sty 2013, 12:15, w całości zmieniany 1 raz)
    Brzmi to dosyć podejrzanie. Ja również wolę zostać przy moich sprawdzonych tabletkach.
    Cytuj
  • notFound 30 sty 2013, 13:18
    Może u nich samych się da więcej dowiedzieć? Swoją drogą dziwne, że tak wiele oferują, trzeba spojrzeć na drugi koniec kija.. bo na pewno są jakieś haczyki.. A nie wiem czy warto zdrowiem ryzykować w takich kwestiach?
    Cytuj
  • Marta30S 8 lut 2013, 17:09
    Hmm... ja też nie wierzę w takie jakies super okazje... może te leki są jakieś nieteges?
    No kto daje antykoncepcyjne za darmo na rok? Bez urazy, ale nawet mój ginekolog (a mam dobrego lekarza, nawet "notowanego" przez ranking ginekologów) nie wypisuje mi recept na hormony na dłużej niź 3 miesiące, więc jak miałabym za to leków na rok kupić?
    A ja wiem gdzie za rok będę? Może na jakiejś chmurce i nie będą mi leki potrzebne, a może wymyśli ktos antykoncepcję na przycisk w ścianie?
    Nie ryzykowałabym chyba.
    Cytuj
  • OMS 9 mar 2013, 18:52
    Na ich stronie jest napisane, że to program badawczy.
    Ich podstawowa oferta to opieka medyczna w podanym przez nich zakresie.
    Cytuj
  • olanowik 7 paź 2013, 11:42
    Ja nie słyszałam o antykoncepcji za darmo. Wolę stosować sprawdzone sposoby. Mój lekarz polecił mi tabletki antykoncepcyjne, które dostępne są bez recepty. Kupuje je regularnie w sklepie internetowym. Apteka posiada certyfikat rzetelnej firmy, więc nie muszę się o nic martwić.
    Cytuj
  • MartynKa79 7 paź 2013, 13:33
    Ja też bym raczej nie chciała eksperymentować na sobie - zwłaszcza z antykoncepcją. Biorę Vibin, jestem zadowolona, nie muszę robić przerw pomiędzy opakowaniami i nie chcę tego zmieniać.
    Cytuj
  • alusia85 10 paź 2013, 11:59
    Nie chciałabym brac udziału w testach tabletek. Nie jestem królikiem doświadczalnym. Poza tym jak te darmowe tabsy nie zadziałają i zajdę? Jeśli mam już wybierać okazję to wolę jakieś przeceny kosmetyków, biżuterii albo [url=http://]tanie ubrania[/url], ale nic za darmo nie ma.
    Cytuj
  • jarzebina 16 paź 2013, 10:45
    Ani ja przymrużenie oka Wiem, że na kimś testować muszą, ale dla mnie to jednak za duże ryzyko.
    Martynka, dlaczego nie robisz przerw miedzy opakowaniami?
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum