Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co kupić Mamie i Siostrze na gwiazdkę?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co kupić Mamie i Siostrze na gwiazdkę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • Sylwiax 12 lis 2012, 11:31
    Witam, temat założyłam by wywołać burzę mózgów na temat prezentów świątecznych uśmiech Moja koleżanka kupiła sobie kilka dni temu boską bransoletkę i pomyślałam sobie, że w sumie biżuteria to bardzo dobry pomysł. Przeglądałam ten sam sklep, zwie się Karmelo i upatrzyłam Mamie
    Co sądzicie? Piękne prawda?
    Cytuj
  • Hardy 8 gru 2012, 10:05
    Jeśli chodzi o biżuterię to warto zajrzeć do sklepu internetowego Galerii Artystycznej KuferArt - naprawdę świetne dodatki i akcesoriauśmiech W sam raz na prezentuśmiech
    Cytuj
  • lunetka 9 gru 2012, 23:30
    Siostra i mama niestety nie noszą biżuterii, więc ten pomysł odpada. Dla siostry mam już upatrzony prezent, dostanie ode mnie zestaw -suszarkę i prostownicę. Dla mamy ciągle się waham, myślę o jakimś sprzęcie kuchennym, zobaczyłam ostatnio w tesco spore promocje na agd i popadłam w poważny dylemat. Polecam rzucić okiem, jeśli ktoś jeszcze nie ma koncepcji.
    Rozchodzi się głównie między nową mikrofalą, a mikserem Zelmera. Mama ma jakiś przedpotopowy i na pewno przydałby się jej nowy, tylko problem w tym, że jest dość wymagająca. Co prawda mam różne produkty zelmera i jestem z nich zadowolona, ale różnie to bywa jeśli chodzi o konkretne urządzenie. Może ktoś ma ten mikser i podzieli się opiniami?
    Cytuj
  • VictoriaB 14 gru 2012, 14:26     (ostatnio zmieniony przez autora 14 gru 2012, 14:26, w całości zmieniany 1 raz)
    lunetka napisał:Siostra i mama niestety nie noszą biżuterii, więc ten pomysł odpada. Dla siostry mam już upatrzony prezent, dostanie ode mnie zestaw -suszarkę i prostownicę. Dla mamy ciągle się waham, myślę o jakimś sprzęcie kuchennym, zobaczyłam ostatnio w tesco spore promocje na agd i popadłam w poważny dylemat. Polecam rzucić okiem, jeśli ktoś jeszcze nie ma koncepcji

    Rozchodzi się głównie między nową mikrofalą, a mikserem Zelmera. Mama ma jakiś przedpotopowy i na pewno przydałby się jej nowy, tylko problem w tym, że jest dość wymagająca. Co prawda mam różne produkty zelmera i jestem z nich zadowolona, ale różnie to bywa jeśli chodzi o konkretne urządzenie. Może ktoś ma ten mikser i podzieli się opiniami?
    Biżuteria, perfumy, może kosmetyki - każd kobieta bedzie się cieszyć z takiego prezentu.
    Cytuj
  • Emillia 15 gru 2012, 18:32
    Książkę?
    Cytuj
  • VictoriaB 17 gru 2012, 11:45     (ostatnio zmieniony przez autora 17 gru 2012, 11:46, w całości zmieniany 1 raz)
    Książka tez dobry pomysł uśmiech ja zawsze się cieszę z takiego prezentu.
    Cytuj
  • pistacja 21 gru 2012, 13:00
    Ja też ucieszyłabym się z książki, ale akurat w tym roku postawiłam na pięknie pachnące świece z wyprzedaży. Znałam je już wcześniej bo kilka temu dostałam taką świecę na święta od rodziny ze Stanów, ale nie wiedziałam nawet, że są one dostępne w Polsce. Tamta miała zapach świeżo pieczonego ciasta. Tym razem kupiłam miodową z przyprawami korzennymi i krem truskawkowy. Pachną po prostu przepysznie uśmiech
    Cytuj
  • Jol-anta 21 gru 2012, 23:59     (ostatnio zmieniony przez autora 22 gru 2012, 0:00, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja też lubię dostawać książki i biżuterię. Mój Mikołaj wie ,że ma mi przynieść pod choinkę te kolczyki
    Cytuj
  • Kajakarz 22 gru 2012, 13:16
    Zależy co mama i siostra lubią, jeśli biżuterię to czemu nieuśmiech
    Ale ja bym podpytał, bo np moja babcia chciała haftowaną serwetę, mama wybrała sobie gadżet ze strony prezent dla mamy (bylismy nawet zdziwieni tym, co jej się spodobało), a siostra u mnie to chciała forsę na bezczelauśmiech
    Tylko ja się z biżuterii uparłem na zegarek
    Cytuj
  • mikro 17 kwi 2013, 11:58
    Ja w tym roku miałem ułatwioną sprawę z kupowaniem prezentu dla mojej siostry. Ma długie włosy, które lubi kręcić, a od jakiegoś czasu narzekała, że lokówka zaczęła jej się psuć. Dlatego lokówko suszarka z obrotową szczotką sprawiała wrażenie idealnego prezentu. Nie pomyliłem się, bo siostrzyczka była bardzo zadowolona z nowego sprzętu.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum