Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Co kupić Mamie i Siostrze na gwiazdkę?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co kupić Mamie i Siostrze na gwiazdkę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • ninka25 18 kwi 2013, 15:05
    Ja kupowałam zarówno siostrze, jak i mamie damskie torebki. uśmiech Były bardzo zadowolone, bo przecież torebek kobietkom nigdy dosyć. uśmiech
    Cytuj
  • emgielka 20 kwi 2013, 14:15
    Ja mamie zawsze kupuje kosmetyki. Zbliża się maj i powoli trzeba pomyśleć o dniu matki uśmiech. Ja pewnie kupie jak co roku krem do rąk, który szybko się wchłania nie pozostawiając tłustych śladów. Skóra staje się miękka i delikatnie pachnąca.
    Cytuj
  • pietaszek 16 maj 2013, 13:22
    Jeśli chodzi o takie standardowe prezenty, to ubrań z założenia nie kupuje. Przeważnie kosmetyki, książki, filmy lub moja siostra lubi zbierać filiżanki do espresso, więc to też jest pewny prezent. Ostatnio razem z siostrą kupowałyśmy dla mamy [url=http://www.philips.pl/c/odkurzacze/powerpro-active-2000-w-parquet-fc8632_01/prd/]odkurzacz cyklonowy[/url] na święta. Co prawda, to był prezent przez nią zamawiany, ale była z niego bardzo zadowolona, bo od 10 lat korzystała ze starego. Ogólnie urządzenie jest bardzo fajne, bo wygodnie się nim sprząta i szybko. Ma też pojemnik na kurz, który wygodnie się opróżnia, więc nie trzeba się męczyć z workami. Myślę, że urządzenia AGD są dobrą opcją, gdy wiemy że bliska osoba czegoś konkretnego potrzebuje.
    Cytuj
  • AstaLawista 8 cze 2013, 13:52
    Dla kobiet zawsze biżuteria robi furorę przymrużenie oka tak więc gdy panom już tak naprawdę brakuje pomysłu - to taki zawsze ich wyratuje przymrużenie oka a przynajmniej mój chłopak tym się wspomaga, gdy już ma problem z wymyśleniem, ale to zawsze cieszy, ponieważ biżuteria to jest coś takiego, co same bardzo rzadko sobie kupujemy przymrużenie oka a tego nigdy za mało. Kuźnia srebra ma bardzo duży wybór uśmiech
    Cytuj
  • sloneczko9 24 paź 2013, 11:02
    Ja już zaczynam się zastanawiać nad prezentami na gwiazdkę dla rodziców i rodzeństwa wielki uśmiech Wiem, że jeszcze dużo czasu ale wolę zabezpieczyć się na przyszłość. Bardzo spodobały mi się w ostatnim czasie bransoletki Pandory- mam bzika na punkcie takiej modułowej biżuterii i myślę, że jedną z nich zamówię dla swojej mamy. Chciałabym podarować jej coś wyjątkowego i luksusowego. Zdecyduję się jednak raczej na samą bazę tak aby można było potem kompletować do niej koraliki.
    Cytuj
  • Nierada 25 paź 2013, 11:47
    podpytaj jakich perfum używają i kup im takie, to zawsze dobry prezent
    Cytuj
  • Agna 26 paź 2013, 16:18
    Ja tak wcześnie nie planuję zakupu prezentów, zazwyczaj jakieś czytadła kupuję uśmiech
    Cytuj
  • majkama 2 gru 2014, 0:10
    Jak na święta to polecam, szczególnie jako prezent dla mamy, siostry, teściowej, babci zestaw herbat w drewnianej skrzyni. Elegancko i stylowo pakowane, również świątecznie. Gotowe zestawy prezentowe w przystępnej cenie znajdziecie w http://www.naturaldesign.com.pl/sklep/pomysl-na-prezent Dekoracje robione ręcznie w stylu eko. Moja mam była zadowolona z prezentu.
    Cytuj
  • Marika1987 4 gru 2014, 12:49
    Ja swojej mamie kupiłam bardzo fajną matę masującą żeby miała dla siebie chwile relaksu i nie narzekała na ból pleców- może i Tobie się przyda przymrużenie oka
    Cytuj
  • nina_ky 5 gru 2014, 13:00
    Też dałam kiedyś taką matę masującą, aczkolwiek mojej babci - na początku podeszła do tego bardzo nieufnie, a teraz przy każdej wizycie dziękuje mi za niego, więc było warto.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum