Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy orgazm bez ejakulacji jest zdrowy?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy orgazm bez ejakulacji jest zdrowy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • Czakalaka 15 paź 2012, 10:19
    Mój facet naczytał się gdzieś o orgazmie bez wytrysku, że zapewnia dłuższy stosunek, bo erekcja nie słabnie i takie tam dyrdymały. Uparł się, że będzie "trenował" tę umiejętność, choć traktuję to z lekkim przymrużeniem oka. Zastanawia mnie tylko, czy takie wstrzymywanie wytrysku jest zdrowe? Wydaje mi się to jakieś takie nienaturalne dla męskiego organizmu. Co Wy o tym myślicie?
    Cytuj
  • nadia1500 15 paź 2012, 23:19
    Też czytałam o tym artykuł i powiem Ci, że potraktowałam to zupełnie tak samo - dziwię się jak można tak wyćwiczyć odpowiednie partie mięśni, żeby nie mieć wytrysku? Przecież to wydaje się i w sumie jest naturalną rzeczą. Daj znać jak partnerowi się uda bo baaardzo jestem ciekawa, ile w tym prawdy przymrużenie oka
    Cytuj
  • Kajakarz 17 paź 2012, 20:51
    hmm... tak w ogóle bez? kicha trochę..
    Cytuj
  • nitkaa 18 paź 2012, 12:54
    Jest to rzecz całkowicie normalna, mój mąż opanował tą sztukę, i oprócz własnej satysfakcji oboje czerpiemy teraz same korzyści i przyjemności z takiego stanu. Osobiście mąż nigdy nie chwalił się skąd posiadł takie umiejętności, ale ponoć w internecie krąży masa poradników na ten temat, więc myślę że nie zaszkodzi wam spróbować uśmiech
    Cytuj
  • hanka100 18 paź 2012, 16:00
    Może z tego poradnika?
    Orgazm bez wytrysku podobno jest bardzo zdrowy i pozwala mężczyźnie zachować więcej energii co w rezultacie daje dłuższy seks. Ogranicza też prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.
    Cytuj
  • nadia1500 18 paź 2012, 21:21
    Hmm no ja nie uważam że aż taka kicha bo wspomniane jest przecież że facet szczytuje, tylko że nie ma wytrysku. Niektórzy też nie myślą jedynie o swojej przyjemności tylko chcą ją dać także partnerce, która nie zawsze dochodzi bo kobiety przeważnie potrzebują trochę więcej czasu do osiągnięcia orgazmu przymrużenie oka
    Cytuj
  • Czakalaka 4 lis 2012, 20:29
    No więc, po kilku udanych próbach, muszę stwierdzić, że jest to jak najbardziej możliwe uśmiech. Mój facet dopiął swego i nie powiem, że mi się to nie podoba. Czerpię teraz z seksu o wiele więcej przyjemności niż przedtem, nie muszę się "spieszyć" a zabawa może trwać naprawdę długo. Jeśli ktoś jest zainteresowany kursem kontroli wytrysku, to będzie można go wygrać w konkursie na stronie
    Cytuj
  • tadeusz85 8 lis 2012, 8:44
    Najwidaczniej jest zdrowy, może internista warszawa zna na to odpowiedź uśmiech
    Cytuj
  • nitkaa 11 mar 2013, 14:34
    Hehe uśmiech, my teraz próbujemy nową sztukę, tzn Tantre , Dosłownie doznania po seksie tantrycznym to jest zupełnie nowe przeżycie coś co warto odbyć przynajmniej raz w życiu uśmiech
    Cytuj
  • erykit 1 gru 2014, 9:45
    A czy coś takiego istnieje? uśmiech Bo osobiscie wydaje mi sie to trochę nieprawdopodobne. Sam nie jestem sobie na przykład w stanie wyobrazić orgazmu bez wytrysku. Jest to dla mnie dość abstrakcyjne pojęcie.
    Odsyłam za to na stronę:
    http://bezerekcji.pl/
    Na której znajdziecie kilka ciekawych artykułów na temat erekcji. Jej brak jest obecnie dużą zmorą społeczeństwa. A często wystarczy wyeliminowanie kilku czynników aby dalej cieszyć się pożyciem .
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum