Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Markowe Perfumy i Kosmetyki

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Markowe Perfumy i Kosmetyki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 z 4  
  • 15 paź 2012, 11:37     (ostatnio zmieniony przez autora 26 lut 2013, 10:34, w całości zmieniany 2 razy)
    Markowe perfumy i kosmetyki można kupić na Bardzo duży wybór i atrakcyjne ceny. Ponadto jest tam piękna biżuteria i eleganckie torebki. Zachęcam do obejrzenia tego sklepu.
    Cytuj
  • Marta30S 11 sty 2013, 11:16
    Hm, link mi się nie otwiera - możesz jeszcze raz wkleić, to chętnie zajrzę?
    Jeśli chodzi o markowe kosmetyki dla kobiet, to tutaj znalazłam listę fajną:
    Lista: Perfumy Top 5.
    Podrzucam
    Cytuj
  • AstaLawista 13 sty 2013, 11:09
    A ja jednak, jeśli chodzi o perfumy, zwłaszcza gdy kupuję je pierwszy raz, to wolę pójść do sklepu i poniuchać przymrużenie oka a ew. gdybym znowu kupowała to samo to wtedy internet, ale to się rzadko zdarza, że kupuję jedno i to samo w kółko.
    Cytuj
  • VictoriaB 8 lut 2013, 14:27     (ostatnio zmieniony przez autora 8 lut 2013, 14:27, w całości zmieniany 1 raz)
    Taką metodę trzeba obowiązkowo przyjąć podczas kupowania nowych perfum, ja jestem przyzwyczajona i oddana jednej marce i te perfumy zawsze mam, ale nowości tez lubie, i wtedy wybieram się do drogerii - obwąchać co tam mają uśmiech, apotem szukam markowych perfum w sieci - bo wiadomo w internecie jest taniej uśmiech
    Cytuj
  • pistacja 11 lut 2013, 14:08     (ostatnio zmieniony przez autora 11 lut 2013, 14:08, w całości zmieniany 1 raz)
    Kosmetyki kupuję raczej zwykle w stacjonarnych drogeriach typu Rossman lub Superpharm. Perfum wyszukuję dosyć często na różnych wyprzedażach internetowych, byleby oczywiście były sprawdzone.
    Cytuj
  • hasanna 15 lut 2013, 11:23     (ostatnio zmieniony przez autora 15 lut 2013, 11:23, w całości zmieniany 1 raz)
    ja najczęściej perfumy kupuje w Sephorze, szczególnie, gdy wysyłają mi smsa z promocją 20% albo coś tego typu przymrużenie oka
    Cytuj
  • pistacja 18 lut 2013, 13:53     (ostatnio zmieniony przez autora 18 lut 2013, 13:54, w całości zmieniany 1 raz)
    O tak, z tych sms-ów też lubię korzystać przymrużenie oka
    Cytuj
  • Zuzzanna 24 lut 2013, 16:21
    Ja lubię Vichy.
    Cytuj
  • VictoriaB 8 mar 2013, 9:43
    Ostatnio mój ulubiony perfum kupiłam w rossmanie - za połowe tradycyjnej ceny. uśmiech
    Cytuj
  • pistacja 8 mar 2013, 14:41     (ostatnio zmieniony przez autora 8 mar 2013, 14:43, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja też zwykle kupuję w Rossmannie, ale ostatnio, ku mojemu zaskoczeniu udało mi się dorwać moje ulubione markowe perfumy na ogłoszeniach. Były zupełnie nowe, oryginalnie zapakowane i około 50zł tańsze, bo ktoś je dostał jako nietrafiony prezent uśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: Koszula dla syna