Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Koszula dla syna

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Koszula dla syna

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • zylek 19 paź 2012, 13:17
    Może będziecie lepiej się znały ;-) Mam zadanie - kupić synowi samodzielnie koszulę. Nie pytajcie czemu - dziwna sytuacja. W sklepie o nazwie Kidomania znalazłem taką, która powinna się podobać. Zobaczcie:

    Jak ją oceniacie?
    Cytuj
  • eleaine 19 paź 2012, 15:56
    Mogłabyś wstawić większe zdjęcia? Na tym załączonym niewiele widać przymrużenie oka

    Cytuj
  • diegger 22 paź 2012, 12:36
    Niby dlaczego dziwna sytuacja ? Przecież powinnaś wiedzieć w czym Twój syn chodzi oraz jaki ma styl, więc wybranie koszuli nie powinno być problemem. Co do samej koszuli to nie wiele widać na tym zdjęciu.

    Cytuj
  • Aquarella 25 paź 2012, 12:11
    Przy okazji podrzucam temat: koszule - rodzaje kołnierzyków.
    Cytuj
  • zylek 26 paź 2012, 13:01
    Jestem facetem, a zazwyczaj wszystkie ciuchy kupuje sama żona ;-)
    Teraz ja mam się popisać ;-) Tak czy siak - zamówiłem koszulę z Kidomanii. Wydaje mi się, że będzie ok, ale zobaczymy reakcję syna.
    Nie należy do ludzi, którzy cieszą się niezależnie od tego, co dostaną, ale sądzę, że ta koszula będzie mu się podobała...
    Cytuj
  • Marta30S 28 paź 2012, 9:52
    A na starcie nawet nie dodałeś czy to syn duży czy małyuśmiech
    Cytuj
  • VictoriaB 22 lis 2012, 14:56     (ostatnio zmieniony przez autora 22 lis 2012, 14:57, w całości zmieniany 1 raz)
    Zylek, no jakbym swojego szanownego małżonka słyszała uśmiech, ja też mu kupuję ciuchy, a kiedy sam wybiera się na zakupy, to zazwyczaj nic prócz skarpetek ie kupuje uśmiech
    Cytuj
  • just12345 13 sty 2015, 15:28
    Ładną koszulę znajdziesz na stronie allinside.pl. Tam są ciekawe propozycje dla dzieci, ale w sumie i nie tylko. Ja też tam kupuję rzeczywielki uśmiech mi się dla chłopczyka podobają koszule w kratke albo błękitne uśmiech
    Cytuj
  • koonik 14 sty 2015, 0:09
    Może pozwól mu po prostu sama wybraćuśmiech
    Cytuj
  • pistacja 14 sty 2015, 16:08
    To chyba najlepsza opcja, żeby syn wybrał sobie taką koszulę sam uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum