Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Depilacja laserowa - ktos próbował?, strona 7

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Depilacja laserowa - ktos próbował?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie  2 3 4 5 6 7 z 7
  • pistacja 16 cze 2015, 11:56
    Ja bym się jednak nie bawiłam woskiem na własną rękę.
    Cytuj
  • partner52 16 cze 2015, 15:10
    Ja ale mnie na dłuższą metę nie pomogło.
    Cytuj
  • kotek020 17 cze 2015, 13:16
    Jeszcze nie smutny nie zdążyłam kupić ale może pod koniec tygodnia mi się udauśmiech Wtedy się przekonam na własnej skórze heheuśmiech
    Cytuj
  • sloneczko9 24 cze 2015, 8:01     (ostatnio zmieniony przez autora 30 lip 2015, 12:45, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja zdecydowałam się na depilację laserową bikini. Od zawsze włoski w tym miejscu były dla mnie prawdziwym utrapieniem. Ciężko było mi się tego po prostu pozbyć. Nie mogłam ich sama za bardzo wydepilowac, golenie pozostawiało bardzo bolesne krostki.
    Zdecydowałam się na depilację laserową - jest to studio urody Sophia, które mieści się w Warszawie ( http://studiourodysophia.pl/ ). Powiem Wam,że z efektów jestem bardzo zadowolona. Pozbyłam się owłosienia praktycznie na zawsze.

    Zabieg powtarza się tak co rok, potem co dwa lata. Za to wygoda jest niesamowita. Szczególnie jak lubicie przebywac na plaży.
    Cytuj
  • janna 31 sty 2023, 21:13
    Zabieg depilacji laserowej to najlepsza rzecz . Chodzę do salonu www.depicare.pl/ w Warszawie, Efekt jest super! Także jak szukasz w Warszawie to zajrzyj tam uśmiech
    Cytuj
 2 3 4 5 6 7 z 7
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum