Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak dbać o suchą skórę?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak dbać o suchą skórę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • MartynKa79 15 maj 2013, 16:43
    Dziewczyny, jak w temacie! Strasznie mi się łatwo przesusza skóra. Używam oczywiście balsamów, ale niestety taką już mam tendencję. Ostatnio natknęłam się na Luksja Pro Care - mleczka pod prysznic, zamiast tradycyjnych żeli. Różnią się tym, że dużo lepiej nawilżają i regenerują skórę. Tak sobie myślę, czy kupić jutro. Testowała któraś? Jaki najlepszy? Bo wiem, że jest kilka rodzajów...
    Cytuj
  • emgielka 16 maj 2013, 11:34     (ostatnio zmieniony przez autora 16 maj 2013, 17:26, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja regularnie stosuje kremów różnego rodzaju na skórę. Dbam o nią od zewnątrz i jest naprawdę zdrowa. Najbardziej lubię krem na dzień marki L'Occitane.
    Cytuj
  • kafara 17 maj 2013, 13:13
    Ja używam od jakiegoś miesiąca wspomnianego wyżej mleczka nawilżającego pod prysznic Luksja Pro Care. Dokładnie tego z masłem Shea. Na początku przyznam się, że kupiłam go bo zapach mi się podobał uśmiech Nie do końca wierzyłam w działanie tego typu produktów, ale jednak miło się zaskoczyłam uśmiech Cena super zadowawalająca, efekty na skórze widoczne nic więcej mnie nie potrzeba wielki uśmiech
    Cytuj
  • MartynKa79 30 maj 2013, 23:59
    Mnie skusiły pestki dyni, ale zamierzam wypróbować również masełko. I zastanawiam się nad tym owsem też...
    Cytuj
  • Kajakarz 7 cze 2013, 16:54
    Masło Shea rzeczywiście fajnie nawilża suchą skórę,
    ale ja bym nie testował nic przed wizytą o lekarza... w końcu to dobry dermatolog wie najlepiej po kolorze skóry, stopniu zasuszenia czy złuszczeniu co powinno się stosować, żeby nie była sucha, a "w sam raz".
    uśmiech
    Cytuj
  • erzecznik-decubal 23 cze 2013, 8:46
    Warto skórę nawliżąć bez względu na porę roku dostarczając jej odpowiednich witamin i składników. Decubal Clinic Cream odżywia i nawilża skórę dzięki zawartości dimetykonu, który wygładza skórę i tworzy na niej warstwę ochronną.
    Cytuj
  • MartynKa79 23 cze 2013, 23:17
    Dermatolog to chyba bardziej wówczas, gdy sami nie radzimy sobie z suchą skórą. U mnie egzamin zdaje (pomijając nawilżanie mleczkiem z pestkami dyni, już na etapie mycia), picie dużej ilości wody. Nie zapominajmy, że jest lato i odwodnienie ma ogromne znaczenie również dla kondycji naszej skóry.
    Cytuj
  • kafara 24 cze 2013, 22:37
    Ja latem staram się nawilżać bardzo skutecznie skórę. Słońce potrafi je bardzo wysuszyć, dodatkowo nadmierne pocenie czyli ubytek wody co jest przyczyną tego, że skóra jest mniej sprężysta i sucha. Ja jak szukam kosmetyków nawilżających, szczególnie do kąpieli to zwracam uwagę na to czy zawierają np. glicerynę czy emolienty. Wiem że kwas mlekowy też działa dobrze. Ostatnio nowa luksja care pro ma podobny skład, dodatkowo wybrałam ten z masłem shea i powiem, że jestem zadowolona. za taką cenę.. naprawdę dobry produkt.
    Cytuj
  • xysa 25 cze 2013, 10:27
    Ja stosuję maści, które przepisał mi dermatolog. Skóra nie jest taka sucha oraz nie swędzi jak to miało miejsce kiedyś.


    Cytuj
  • jarzebina 26 cze 2013, 11:08
    Gdzie kupujecie to mleczko i ile kosztuje? Faktycznie jest takie dobre?
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum