Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak dbać o suchą skórę?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak dbać o suchą skórę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • yy88yy 1 lip 2013, 21:38
    odpowiednie nawilżenie suchej skóry to jest to, należy używać balsamu do ciała lub mleczka co komu pasuje uśmiech
    Cytuj
  • marta_23 16 lip 2013, 8:24
    ja stosuje od 2 miesiecy cetaphil i daje rade uśmiech ogolnie jest dobry do cery tradzikowej bo nie zapycha
    Cytuj
  • 16 lip 2013, 13:30
    Używałam cethapilu i nie byłam zadowolona, a drogi.. W nawilżeniu nie wolno zapominać, że trzeba nawilżać się także od środka, ponieważ kremy mają za zadanie hamować utratę wody z naszej skóry, także miejscie to na uwadzeuśmiech Spróbuj pić większą ilośc wody na dzień, to się przekonasz że skóra będzie lepiej nawilżonauśmiech
    Cytuj
  • 21 sie 2013, 9:32
    Ja kupiłem swojej rodzinie nawilżacz powietrza [url=http://...]link http://www.youtube.com/watch?v=Fy1alhvT-vY[/url] i może wyszedłem na tym drożej ale tylko pozornie bo za ten nawilzacz zapłaciłem jednorozowo i mogę się cieszyć optymalnie wilgotnym powietrzem i nikt w moim domu nie ma problemów z suchą skórą
    Cytuj
  • miczili 21 sie 2013, 10:17
    Ja poszedłem do dermatologa, który przepisał mi odpowiedni krem, który muszę brać przed snem. Póki co stosuję go dwa tygodnie i efekty jakieś powoli widać uśmiech
    Cytuj
  • AudreyHorne 21 sie 2013, 14:59     (ostatnio zmieniony przez autora 21 sie 2013, 14:59, w całości zmieniany 1 raz)
    Mi na szczęście wystarczy balsam, ale broń boże jakbym go nie wtarła, szczypaniem i swędzeniem skóra przypominałaby o sobie.
    Cytuj
  • 22 sie 2013, 16:25
    Też byłam u dermatologa i dostałam krem na recepte i jestem bardzo zadowolona uśmiech
    Cytuj
  • Kieszonka888 30 sie 2013, 9:15
    a ja poszłam na zabieg nawilżający. Polecam - masaż nawilżający to sama przyjemność!
    Cytuj
  • MartynKa79 31 sie 2013, 17:33
    marta_23 napisał:ja stosuje od 2 miesiecy cetaphil i daje rade uśmiech ogolnie jest dobry do cery tradzikowej bo nie zapycha
    Zdziwiłabym się gdyby komukolwiek szkodził przymrużenie oka Nadaje się nawet po zabiegach medycyny estetycznej czy dla ludzi z atopowym zapaleniem skóry uśmiech
    Cytuj
  • Meggi85 31 sie 2013, 17:36
    A czy nadaje się też dla mężczyzn?
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum