Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak poprawić urodę przed świetami, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak poprawić urodę przed świetami

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pistacja 28 sty 2015, 15:09
    Ja stosuję różne maseczki, regularne peelingi i taka opcja też działa bardzo dobrze uśmiech
    Cytuj
  • fela 10 lut 2015, 20:07
    najlepiej iść do gabinetu kosmetycznego. To poprawia nie tylko wygląd ale i samopoczucie. A wiadomo jak kobieta się świetnie czuje to świetnie wygląda przymrużenie oka W Krakowie na przykład na Stanisława 2 jest w ofercie zabieg Venus Freeze, odmładzający, poprawiający wygląd skóry, redukujący cellulitis. Można wyjść jak młoda bogini wielki uśmiech
    Cytuj
  • pistacja 11 lut 2015, 16:22
    Gabinet kosmetyczny to rzeczywiście dobre rozwiązanie.
    Cytuj
  • pistacja 13 kwi 2015, 14:13
    Kosmetyczka to rzeczywiście nie jest zły pomysł, jeżeli chcemy jakichś zmian na już.
    Cytuj
  • szarlottka 29 maj 2015, 14:14
    Ja bardzo chętnie ostatnio odwiedzam kosmetyczkę uśmiech Niedawno byłam zrobić paznokcie a teraz zastanawiam się nad jednym z tcyh zabiegów na twarz. Zaczęłam mocno o siebie dbać i trzymam się tego postanowienia jak mogę przymrużenie oka Mam już dość wyglądania byle jak - chcę byc jak najlepszą wersją samej siebie język
    Cytuj
  • akbar 2 cze 2015, 17:16
    Zawsze warto zadbać o swoją skórę , zaczerwienienia oraz trądzik można skutecznie zwalczyć stosując tabletki ziołowe, http://urodaizdrowie.pl/tabletki-na-tradzik-nonacne-zrecenzowane , moja siostra już po kilku tygodniach stosowania zobaczyła pozytywne efekty działania tabletek, skóra stała się gładka i bez trądziku.
    Cytuj
  • szarlottka 3 cze 2015, 14:59
    Przed ważnymi wydarzeniami takimi jak np święta warto iść do kosmetyczkiprzymrużenie oka Mnie niedługo czeka ślub i myślałam o tym by iść na ten peeling http://estiyoclinique.pl/kosmetyka-estetyczna-twarzy/peelingi-chemiczne-mediderma/salipeel-lic/ Mam problemy z trądzikiem a podobno on świetnie sobie z nim radzi. Może do wesela uda mi się go pozbyć przymrużenie oka
    Cytuj
  • 25 sie 2015, 15:05
    Samo przed świętami to już nie ma czasu na jakieś radykalną poprawę wyglądu, wszystko musi trwać, po aerobiku większe efekty są dopiero po paru miesiącach, można też skorzystać z laserowej depilacja i wyglądać na bardziej zadbaną uśmiech
    Cytuj
  • barla 31 sie 2015, 10:48
    Ja to mam największe problemy ze zmarszczkami, które u mnie wyłażą pomimo młodego wieku. Bardzo źle się z nimi czułam, więc poszłam do lekarza medycyny estetycznej, pani Doroty Kozickiej, która ma gabinet w Gdańsku.
    Miałam u niej robioną mezoterapię i muszę wam powiedzieć, ze jestem naprawdę zadowolona z efektu, jaki udało się uzyskać. Zmarszczki są praktycznie niewidocznie, a sam zabieg był niemal bezbolesny. Nie potrzebowałam nawet znieczulenia, choć jest taka możliwość.
    Najśmieszniejsze jest to, że zawsze byłam raczej źle nastawiona do tego typu zabiegów i poprawiania urody, ale dziś jestem już ich zwolenniczką.
    Cytuj
  • pistacja 2 wrz 2015, 12:31
    Najlepiej wybrać się na jakieś fajne zabiegi do kosmetyczki.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum