Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak poprawić urodę przed świetami, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak poprawić urodę przed świetami

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • nina_ky 8 paź 2015, 9:28
    U mnie jesienią oraz zimą dobrze sprawdza się tonik z octu jabłkowego. Niweluje przebarwienia oraz ogólnie poprawia kondycję cery.
    Cytuj
  • mrozik00 10 paź 2015, 21:12
    Jest na to kilka sposobów. Po pierwsze można odwiedzić fryzjera lub kosmetyczkę, a po drugie zrzucić pare kilogramów. Nie jest to aż takie trudne, ale trzeba być systematycznym. Przede wszystkim warto biegać, jeździć na rowerze no i zdrowo się odżywiać. Najważniejsze to być konsekwentnym.
    Cytuj
  • zagubiona 31 paź 2015, 13:08
    Ja mam zamiar zmienić barwę włosów i skorzystam z tej ofert lorealprofessionnel. Ich farby są bez amoniaku i cieszą się dobrą opinią. Ja jestem naturalna szatynką, więc jak zrobię się na blond, to chyba nie będzie z byt duży szok dla włosów.
    Cytuj
  • paulinkaaa2 5 lis 2015, 10:09
    A może jakiś zabieg z medycyny estetycznej?
    Cytuj
  • UllKa 18 lis 2015, 15:30
    To już większy koszt uśmiech
    Cytuj
  • Glinka 11 gru 2015, 16:54
    W poniedziałek przed wigilią idę na wizytę do salonu Kaczmarzyka. Będzie farbowanie, ścinanie i układanie włosów. Chcę poprawić sobie przed świętami i humor i urodę.
    Cytuj
  • Ympluta 13 maj 2016, 15:42     (ostatnio zmieniony przez autora 20 maj 2016, 2:49, w całości zmieniany 1 raz)
    Zacznijcie stosować wodę termalną przymrużenie oka Poczytajcie o jej działaniu http://www.noesen.pl/kojace-dzialanie-wody-termalnej-w-kosmetykach Na mnie podziałała rewelacyjnie.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum