Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak wyleczyc tradzik?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak wyleczyc tradzik?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 z 4  
  • YOUNGBLOOD 8 sie 2010, 10:38
    Witam czy ktos moze polecic skuteczne srodki na tradzik? Pytam bo juz stosowalem i stosuje rozne kosmetyki do kupienia w sklepach, ale one sa malo warte i czuje, ze musze poszukac jakiegos leku, ktory zwalcza tradzik. Jakbym byl dziewczyna to bym chociaz sie popudorwal, a tak wszystko widac mam z tym naprawde spory problem:/
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 8 sie 2010, 12:45
    Ja mam sprawdzony i skuteczny sposób. A własciwie to jest rodzaj kuracji, ktora trwa miesiąc. Robi się taki koktajl z drożdży, rozpuszcza lyżeczkę drożdży w szklance letniej wody, odstawia na pół godziny i wypija duszkiemuśmiech Nie jest to zbyt smaczny napój, ale naprawdę działa bardz odobrze na cerę! A wczesniej próbowałam różnych rzeczy m.in. tabletek z drożdży i nie byly tak skuteczne. Nawet jak komus bardzo nie smakuje to warto się przemęczyć! Ja sobie robię co jakis czas taką kurację, jak widze, że coś zaczyna mi się dziać z cerą, ale potem na pare miesiecy mam spokój, zero pryszczy!
    Cytuj
  • YOUNGBLOOD 8 sie 2010, 14:52
    Hm brzmi strasznie, ale moze sie zmusze jesli faktycznie dziala. Slyszalem o takich tabletkach na r nazwa, lekarz je przepisuje ale podobno maja jakies straszne skutki uboczne i nie mozna wiele rzeczy robic jak sie je bierze.
    Cytuj
  • KoKoszka 8 sie 2010, 18:07
    Hm nie wiem jak poważny jest Twój problem, ale może warto wybrać się do dermatologa? A próbowałeś pić bratek? Jeśli nie skutkuja takie domowe sposoby to najlepiej do lekarza, trądzik to schorzenie skóry i nie ma co eksperymentować...
    Cytuj
  • PannaDziewanna 8 sie 2010, 21:43
    Ja też mam problemy z cerąskrzywienie Doraxnie działają jakieś kosmetyki, ale co rusz wyskakuje jakś niespodzianka, a najgorsze dziadostwo to takie czerwone gulki, nabrzmiewają przez kilka dni i ani to wycisnąć, ani nicsmutny Piłam bratka, brałam tabletki z wiesiołka, tabletki z drożdży i zero efektusmutny Zastanawiam się nad jakimś powazniejszym leczeniem, bo po niektórych zostają blizny...
    Cytuj
  • yellowbahama 8 sie 2010, 22:02
    Ja kiedys mialam cere tradzikową, dermatolog mi przepisał antybiotyk, potem jeszcze z tego co pamiętam metronidazol w masci. Ale dlugo to leczyłam, a poza tym unikałam jedzenia rzzeczy, które pogarszaja stan cery, np czekolady, ostrych przypraw. Od diety dużo zalezy.
    Cytuj
  • casia1980 9 sie 2010, 0:42
    Koktajl z drożdży?? Bleeeeeesmutny U mnie by to na pewno nie zadziałalo, bo bym zwymiotowała po pierwszym łykuprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Aurelka 9 sie 2010, 7:51
    Ja trądzik wyleczyłam sobie...w solariumuśmiech Po paru seansach wysuszyły się wszystkie pryszcze i spokój. jak raz na jakiś czas sie poopalam to problemu nie mauśmiech
    Cytuj
  • YOUNGBLOOD 9 sie 2010, 10:41
    w sumie teraz nie trzeba chodzić na solarium żeby sie opalic. moge sprobować.
    Cytuj
  • yellowbahama 9 sie 2010, 12:43
    Solarium?? To najgorsze co mozna zrobić!!! A skąd sie bierze trądzik? Z niewlaściwej pracy gruczołów łojowych. Więc jak opalanie skóry słońcem ma to wyleczyć? Przecież przy trądziku robią sie stany zapalne, w ten sposób mozna sobie krzywde zrobić. Nie wygłupiaj się , idź do lekarza.
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Wybielanie zębów