Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jaka fryzura na studniówkę?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaka fryzura na studniówkę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • Hunny8 5 paź 2010, 12:17
    Mam studniówkę w tym roku (szkolnym) i szukam po sklepach sukienki, kompletnie jeszcze nic nie namierzyłam... ale chcę żeby to jakąś fajną całość tworzyło, sukienka + dodatki + FRYZURA! I wiem, że z fryzurą bedzie najgożej. Bo mam cienkie włosy, w nijakim kolorze. Mogłabym je ufarbować, ale moja mama kręci na to nosem a poza tym się boję, że moje włosy sa za słabe i będzie jeszcze gorzejskrzywienie A ten kolor to taki szary brąz i nie wiem do czego to pasuje chyba do niczego. Licze na pomoc.
    Cytuj
  • Aurelka 5 paź 2010, 13:26
    A jaką fryzurę nosisz na codzień? Nie martw się, nie Ty jedna masz cienkie włosy, a już kolor to typowy dla Polek po prostuprzymrużenie oka A jakiej długości masz włoski? Proste czy kręcone?
    Cytuj
  • Hunny8 5 paź 2010, 17:07
    Włosy do ramion proste, chociaż czasem lekko falują na bokach jak pada deszcz. Ale ogólnie dość trudno się układają, jak je próbowałam kręcić suszarkolokówką mamy to po godzinie były proste jak druty:/
    Cytuj
  • warkoczyk 5 paź 2010, 20:45
    Z tego co piszesz Hunny, mamy takie same włosyuśmiech Ja na co dzień też nie wiem co z nimi zrobić, ale na studniówkę fryzjerka wyczarowała mi na głowie istne cudo. Bylo to mniej wiecej coś takiego:

    Kwiatek też był, tylko troszke innyuśmiech Sama go sobie kupiłamuśmiech Tylko chyba miałam wtedy troszkę dłuższe wlosy jednak, ale to na pewno żadna przeszkoda.
    Cytuj
  • Hunny8 5 paź 2010, 22:23
    No na pewno miałaś dłuższeuśmiech Ale w sumie jest jeszcze trochę czasu to może urosną... Ale albo Ty NIE masz cienkich włosów, albo Twoja fryzura nie mogła tak wygladać, bo z moich coś takiego nie wyjdzieskrzywienie
    Poza tym nie mam poymsłu jaka by to miala być fryzura, jaka będzie mi pasowac do twarzy, do sukienki... Mam taką raczej okrągłą twarz... albo bym powiedziała owalną z pucułowatymi polikami.
    Cytuj
  • Szachrajka 6 paź 2010, 0:43
    Na pewno przy Twoich włoskach sprawdzi się upięcie. Kok lub pół-kok. Poszukaj sobie fotek w necie. A co do kreacji to już trudno doradzić, skoro jeszcze jej nie masz, ale upięte włosy będą dobrze wyglądać i do długiej i do krótkiej sukienki.
    Cytuj
  • caipirinha 6 paź 2010, 6:46
    Ja bym też polecała Ci upięcie włosów, a co do koloru to koniecznie go zmień jeśli Ci się własny nie podoba, to jest taka okazja, że trzeba zaszaleć! Masz się czuc wyjątkowo, studniówkę się pamięta do końca życiauśmiech Mamę też przekonasz tymi argumentami na pewno. A tu kilka propozycji fryzurek:

    &t=1

    I nie martw się, że masz wlosy za cienkie, fryzjerka zdziała cudaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • warkoczyk 6 paź 2010, 7:59
    Hunny8 napisał:No na pewno miałaś dłuższeuśmiech Ale w sumie jest jeszcze trochę czasu to może urosną... Ale albo Ty NIE masz cienkich włosów, albo Twoja fryzura nie mogła tak wygladać, bo z moich coś takiego nie wyjdzieskrzywienie
    Fakt miałam dłuższe, ale włosy d oramion spokojnie można ładnie upiąć. I uwierz mi, mam cienkie włoski, ale od czego są pianki, tapiry i lakieryprzymrużenie oka Pewnie, że nie mogłabyś codziennie poddawać włosów takim zabiegom, ale raz na jakiś czas nic im nie bedzie, a efekt Cię zaskoczyuśmiech
    Cytuj
  • Zoe87 6 paź 2010, 9:20
    Z tego co się orientuję teraz są modne naturalne upięcia z wkomponowanym warkoczykiemuśmiech
    Cytuj
  • AntyMaterialistka 6 paź 2010, 10:38
    Albo krótkie włosy z irokezem lub grzywką postawioną na sztorcuśmiech Ale do tego musiałabyś ściąć włosięta. A o układanie się nie martw, cienkie włosy to nawet łatwiej będzie ułożyc, bo są lżejsze. A jak się natapiruje, do tego nabłyszczający lakier i będzie wygladalo jakby było ich dwa razy więcejuśmiech Powodzenia i udanej zabawy.
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum