Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jaki prezent dla dziecka na Mikołaja?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki prezent dla dziecka na Mikołaja?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 z 4  
  • Kasandra2013 27 lis 2013, 8:51
    Tak jak w tytule jakie prezenty planujecie dla swoich dzieci na Mikołaja?
    Czy waszym zdaniem [url=http://]perfumy dla dzieci[/url] to dobry pomysł na prezent?
    Cytuj
  • Agna 27 lis 2013, 19:15
    Ja jestem za kupowaniem książek.
    Cytuj
  • goplaneczka 27 lis 2013, 20:07
    no nie bardzo... na co dzieciom perfumy? nie odbierajmy im dzieciństwa i nie karzmy za szybko brać udziału w wyścigu szczurów. jeśli chodzi o prezenty dla dzieci to uważam, że powinny sprawiać wrażenie.
    Cytuj
  • zupcosinn 29 lis 2013, 12:47
    Ja już kupiłam dziecku prezent. Dostanie książeczki interaktywne z klockami. O perfumach jak mam być szczera nawet nie myślałem, musi jeszcze na to poczekać.
    Cytuj
  • patrycjapitz 29 lis 2013, 13:34
    Hehe, zależy ile dziecko ma lat, bo przecież prezentu dla 10 latka nie kupisz dziecku, które ma 3 lata uśmiech Mam już prezent, bo przecież w poniedziałek już 2 grudnia, w tygodniu praca. Wolałam zorganizować się wcześniej. Dla młodszego syna (5lat) kupiłam klocki, dla starszego (9lat) wyrzutnię z [url=http://]Nerf[/url] Prezenty trafione, bo sprawdzilam czym sie teraz interesują.
    Cytuj
  • erykit 29 lis 2013, 16:11     (ostatnio zmieniony przez autora 29 lis 2013, 16:14, w całości zmieniany 1 raz)
    My z żoną zamówiliśmy dla dzieci gry planszowe. Dzisiaj kurier przywiózł przymrużenie oka.
    Moim zdaniem to o wiele lepsze zajęcie dla dzieci niż na przykład gry komputerowe, na przykład strzelanki ...

    Cytuj
  • Koniczynka55 4 gru 2013, 0:18
    Perfum dla dziecka bym nie kupiła. Uważam, że dla osoby dorosłej to jaknajbardziej na prezent się nadają, jednak nie dla dzieci.

    Dobrym prezentem myślę, że mogłaby być gra edukacyjna (nie jakaś strzelanka czy coś podobnego). Ja np. szczerze polecam gry z serii Akademia Umysłu Junior. Ćwiczenia tam zawarte stymulują rozwój intelektualny, a dodatkowo motywują dziecko do nauki, a pochwały lektora oraz wirtualne nagrody (puchary i medale) dowartościowują dziecko. Nie spotkałam się też nigdzie indziej do tej pory z tym, że program sam pilnuje ile dziecko czasu spędza przed komputerem. Jeśli program uzna, że dziecko zbyt długo siedzi przed ekranem komputera, automatycznie uruchamia śmiesznego ludzika, który zachęca do krótkiej gimnastyki.
    Cytuj
  • biokin 10 gru 2013, 14:55
    Według mnie świetne są nieśmiertelne klocki [url=http://www.conrad.pl/LEGO-City-4204,-Kopalnia.htm?websale8=conrad&pi=498987]lego [/url]. Na przykład takie jak w linku chociaż jest tyle różnorodnych do wyboru, że można dopasować coś ściśle pod zainteresowania dziecka. Będzie miało frajdę.
    Cytuj
  • sonique321 11 gru 2013, 10:03
    Perfumy? Moim zdaniem dziecko o wiele bardziej ucieszy się z jakichś ciekawych zabawek lub książek.
    Cytuj
  • ZuzannaPigalle 11 gru 2013, 20:56
    Perfumy to najgłupszy pomysł jaki czytałam ostatniouśmiech
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum