Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Kosmetyki Inglot - warte polecenia?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kosmetyki Inglot - warte polecenia?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • yellowphone 13 paź 2010, 23:31
    Czy używacie kosmetyków Inglot? Ja do niedawna nie byłam do nich przekonana, ale ostatnio czekając w centrum handlowym z nudów zaczęłam oglądać, próbować i... w końcu skusiłam się na cień do powiekuśmiech Używam go codziennie, jest świetny i chyba wkrótce kupię jeszcze puder, ale ciekawa jestem opinii o innych produktach tej firmy. Liczę na wymianę doświadczeńuśmiech
    Cytuj
  • Iolla007 14 paź 2010, 0:43
    Jestem fanką cieni Inglota i w ogóle uważam, że to bardzo dobra firma. Mają świetne rzeczy, a ceny baaardzo przystępne w porównaniu z innymi firmami. Ale ostrzegam, że kupowanie tych cieni uzależniaprzymrużenie oka ja praktycznie w każdym miesiącu musze mieć nowy, mam już 4 paletki Inglota!uśmiechuśmiechuśmiech
    Cytuj
  • caipirinha 14 paź 2010, 7:07
    Mam kilka rzeczy z Inglota, fajne są lakiery i błyszczki, z cieni jestem średnio zadowolona, trochę nietrwałe. Ale za to mają bardzo bogatą game kolorów. Skusiłam sie parę razy, wyglądają przepięknie, ale po paru godzinach już mi sie ważąskrzywienie Z cieni wolę Bourjois.
    Cytuj
  • D3niCle0 14 paź 2010, 10:28
    Noooo cienie mają chyba we wszystkich kolorach jakie można sobie wymarzyć! Nigdy się nie moge zdecydowaćprzymrużenie oka I fajne są te paletki, można sobie dobrać do torebki mały zestawik. Bardzo lubię też ich lakiery do paznokci.
    Cytuj
  • yellowphone 14 paź 2010, 12:10
    A nie uważacie, że się ostatnio bardzo poprawiła jakość tych kosmetyków? Bo parę lat temu miałam jakiś cień i kredkę i prawie nie używałam, były mało trwałe. A teraz super. Zupełnie inna jakość. Chyba wypróbuje inne rzeczy. Używałyście szminki i tuszu do rzęs tej firmy?
    Cytuj
  • becia_koronczarka 14 paź 2010, 14:46
    Mam mascarę, jestem zadowolona choć bez rewelacji. Za to cienie ich zawsze lubiłam, bo są niedrogie, a kolorów tyle, że do każdego stroju można sobie dobraćuśmiech
    Cytuj
  • Lilijka 14 paź 2010, 15:48
    Gama kolorystyczna jest niesamowita, ale trwałość cieni Inglota nie jest najlepsza. Za to bardzo chwalę sobie prasowany puderuśmiech
    Cytuj
  • Szachrajka 14 paź 2010, 18:29
    A na moich oczach bardzo dobrze się sprawdzają cienie Inglotuśmiech Trzymają się przez wiele godzin, nawet te z tańszych serii. Bardzo polecamuśmiech I jeszcze szminki, kredki i błyszczyki.
    Cytuj
  • Bancroft 14 paź 2010, 21:46
    Zgadzam się co do tego, że bardzo poprawiła sie jakość tych kosmetyków. Ale ceny też się "poprawiły" w porównaniu z tymi sprzed paru latprzymrużenie oka Chociaż wciąż są konkurencyjne w porównaniu z Lorealem czy Max Factorem.
    Cytuj
  • becia_koronczarka 14 paź 2010, 23:27
    Ja uważam, że Inglot zrobił się dość drogi jak na polską firmę ...
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum