Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Kupowałyście bielizne w tym sklepie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kupowałyście bielizne w tym sklepie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 z 5  
  • julitta 24 sty 2012, 11:12
    chodzi mi dokładnie o taki sklep internetowy bardzo podobają mi się ich komplety i biustonosze, ale boję się że będzie słabo z jakością. Nie często kupuję bieliznę przez internet, dlatego się waham.
    Cytuj
  • pierozek 24 sty 2012, 11:35
    Zdecydowanie bardziej kupiłabym to na tej stronie niż innych oferujących masowe sprzedaże typu allegro... Poza tym mają bardzo ładne rzeczy i do tego przystępną cenę! buziak
    Cytuj
  • Czakalaka 24 sty 2012, 12:40
    Nie znam tego sklepu, wiec nie pomoge, w ogóle nie kupowalam nigdy bielizny przez internet, bo jakoś sie obawiam, co firma to inny rozmiar. Ale fakt, bardzo ładna ta bielizna, co pokazalaś, cena też raczej niewygórowana.
    Ja mam u siebie ulubiony sklepik, w którym zawsze znajde coś ciekawego, wiec nawet nie szukam gdzie indziej.
    Cytuj
  • malwina1234 24 sty 2012, 12:50     (ostatnio zmieniony przez autora 24 sty 2012, 13:03, w całości zmieniany 1 raz)
    .
    Cytuj
  • malwina1234 24 sty 2012, 14:31
    ja rowniez nie pomoge, bo bielizne raczej zawsze kupuje w sklepach. Boje sie, ze jak kupie na necie bez przymierzenia to nie bedzie dobrze lezal. Wiadomo, ze jak sie kupuje na necie, oszczedza sie mnostwo czasu, ale ja jestem zwolenniczka kupowania na zywo uśmiech
    Cytuj
  • Grobel 24 sty 2012, 17:25
    Kupiłem kilka razy swojej dziewczynie seksowne koszulki przez internet-były świetnej jakości i pasowły jak ulał.Nie znałem jeszcze tej strony, ale już upatrzyłem dla niej sliczny komplecik,wkońcu czas pomyśleć o walentynkach. buziak
    Cytuj
  • herbatka 24 sty 2012, 18:41
    Kupowałam już w różnych sklepach internetowych,a ten desirebutik.pl bardzo przypadł mi do gustu uśmiech teraz stałam się taka wygodna że nie ma opcji żebym chodziła po sklepach język pochodzić mogę po sklepie internetowym haha. Bieliznę mają wysokiej jakości więc nie powiem żebyś nie skorzystała uśmiech
    Cytuj
  • brygida39 25 sty 2012, 1:38
    julitta napisał:chodzi mi dokładnie o taki sklep internetowy bardzo podobają mi się ich komplety i biustonosze, ale boję się że będzie słabo z jakością. Nie często kupuję bieliznę przez internet, dlatego się waham.
    Coś Ty to nie Japan Style gdzie jakość jest dość często poniżej normy a raczej na minusie. Przeglądam właśnie tam bieliznę i muszę stwierdzić, że są bardzo ładne tam perełki. Zachciało mi się kilka posiadać..
    Dokładnie się zmierz i wybierz odpowiedni dla siebie rozmiar - tak jak w sklepie. Nawet nie wiesz ile czasu oszczędzasz kupując przez internet.
    Cytuj
  • truskawa1 25 sty 2012, 9:00
    przez internet to można kupić piżamkę albo jakąś sexy koszulkę ale biustonosz to już starch. Trzeba jednak mierzyć. Bo nawet jak się zna dobrze rozmiar to każde cycki są inne i beda inaczej lezec w danym modelu
    Cytuj
  • falka1 25 sty 2012, 20:21
    kupowałam w tym sklepie internetowym i byłam bardzo zadowolona jakość rewelacyjna. Raz zamówiłam biustonosz a byłam na diecie i był dla mnie za duży to bez problemu wymieniły mi na mniejszy. jestem zadowolona z tego sklepu.
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Buty Killah