Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Męski problem intymny - dla odmiany ;)

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Męski problem intymny - dla odmiany ;)

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • smoke 17 lis 2011, 10:05
    Mam na myśli problemy ze wzwodem. Jestem młodym, zdrowym, energicznym facetem, a ostatnimi czasy mam trudności z utrzymaniem erekcji, mimo że w sprawach łóżkowych nigdy nie narzekałem na swoje możliwości. Zastanawiam się nad jakimś w miarę naturalnym i bezinwazyjnym lekarstwem na moją przypadłość, słyszałem, że są różne specyfiki, jak Vigrax czy Permen, brał ktoś z Was i może polecić coś skutecznego?
    Cytuj
  • turfalla 21 lis 2011, 14:20
    Mój partner bierze Vigrax i dużo lepiej jest u niego z erekcją, od czasu, kiedy zaczął to brać. Bezinwazyjne to to jest na pewno, bo mój facet nie odczuwa żadnych "inwazji", w sensie skutków ubocznych czy czegoś niepokojącego, więc nie ma się czym martwić. A efekty osiąga takie, jak chciał uśmiech

    PS - fajnie, że zacząłeś temat o męskich problemach intymnych, wydaje mi się, że rzadko się o tym gada, mimo że problem jest dość powszechny, jak widać...
    Cytuj
  • smoke 21 lis 2011, 15:25
    Dzięki za odp. uśmiech Może ktoś jeszcze jest w stanie dodać coś do tematu?
    Cytuj
  • blackout88 12 gru 2011, 15:10
    Ja brałem Vigrax jakiś czas temu i potwierdzam opinię, że jest bezpieczny i bezinwazyjny - to, co ma stać, stoi, reszta bez zmian, nie odczuwa się żadnych skutków ubocznych, wręcz same pozytywy, powiedziałbym ;]
    Cytuj
  • konto_usuniete_50428 2 sty 2012, 14:49
    Też się cieszę, że ktoś wreszcie poruszył ten temat ,
    Za wzwód odpowiedzialny jest między innymi wyrzut jednotlenku azotu do krwi NO
    można ten efekt poprawy mikrokrążenia uzyskać zabiegami magnetostymulacji
    metoda całkowicie naturalna oparta o fizjologiczne i bez efektów ubocznych słabe pola magnetyczne
    oddziaływanie na prądy jonowe w elektrolitach żywego organizmu

    Za dobrą kondycje odpowiada tez brak stresu i odpoczynek zabiegi o których wyżej mają genialne działanie odprężające a są łatwe bezbolesne i bezwsiłkowe
    Panowie w każdym wieku mogą z tej metody korzystać bezpiecznie
    W Poznaniu jest wypożyczalnia urządzeń do wykonywania zabiegów w domu - możliwy również zakup na własność z indywidualną dla kupującego instrukcją właściwego użytkowania
    Cytuj
  • jimmka 5 sty 2012, 16:31
    A jak długo - panowie - braliście Vigrax? I czy zaczęliście stosować lek, kiedy pojawiły się problemy, czy po dłuższym czasie, kiedy już nie byliście w stanie współżyć? Chodzi mi o to, kiedy zareagowaliście na problem - czy szybko, czy jednak zwlekaliście?
    Cytuj
  • blackout88 10 sty 2012, 11:40
    Ja zareagowałem od razu, po jakimś tygodniu czy dwóch niemożności współżycia zacząłem brać Vigrax i cieszę się, że tak szybko się zdecydowałem, bo nie miałem czasu, żeby rozkminiać wszystkie okoliczności, przyczyny, skutki, konteksty itp, tylko po prostu zaleczyłem problem - w mojej opinii to dobry sposób działania wielki uśmiech
    Cytuj
  • Morgius 18 sty 2012, 13:04
    Ja przed chwilą zamówiłem sobie Vigrax, dam Wam znać na forum, jak działa i czy poradzi sobie z moim oklapnięciem przymrużenie oka
    Cytuj
  • smoke 24 sty 2012, 17:02
    Morgius - a co tam z Twoją erekcją?przymrużenie oka Zażywasz już Vigrax? -Napisz, proszę, na forum, jak działa i jakie obserwujesz skutki, ja nadal się czaję przymrużenie oka
    Cytuj
  • gra_step 1 kwi 2012, 13:34
    ha ha ha a moze nowa partnerka pomoze zamiast tabletki przymrużenie oka
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum