Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Moda męska, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Moda męska

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Gmarcin 16 maj 2012, 12:33     (ostatnio zmieniony przez autora 17 maj 2012, 9:14, w całości zmieniany 1 raz)
    nikogo nie interesuja te kursy na prawo jazdy skrzywienie

    Mam pytanie, bardzo podobają mi się półbuty Gino Rossi (te brązowe w pierwszym rzędzie po prawej), ale cena trochę powala, za jakość pewnie się płaci. Gdzie mogę się rozejrzeć za czymś podobnym, tylko w bardziej przystępnej cenie?
    Cytuj
  • marek100 18 maj 2012, 15:07
    deichman/ccc język
    Cytuj
  • Melvena 5 cze 2012, 13:21
    konewka7 napisał:ja wiem czego NIE lubię u Panów - i to są jakże popularne skarpetki do sandałów język
    Ech, Polacy kreują nowe trendy, a Ty tego nie rozumiesz?przymrużenie oka
    Cytuj
  • paramumik 26 cze 2012, 15:55
    Po domu chodzę zazwyczaj w bieliźnie, o tak. Jak gdzieś wychodzę to preferuję styl elegancki, ale bez przesadnej sztywności. Zaskakująco dobrze sprawdza się połączenie jednolita koszula + jeansy + trampki. Nawet do pracy można tak bez problemu chodzić.
    Cytuj
  • Deneb 9 lip 2012, 15:48
    A czy Waszym zdaniem mężczyznom pasują klapki japonki? Ja ostatnio na plazy chodziłem sobie w takich, trochę niewygodne, ale i tak przede wszystkim zwróciły moją uwagę komentarze dresiarzy, sugerujących dość stanowczo moją odmienną tolerancję seksualną przymrużenie oka
    Cytuj
  • mietekFOG 5 sty 2013, 13:38
    Przede wszystkim liczą się dla mnie detale - to po nich poznaje się charakter człowieka. Na co dzień siedzę za biurkiem - tak praca, ale po godzinach ubieram się bardziej "wyluzowane rzeczy". Nieodłączny dodatek to słuchawki - w pracy bardzo brakuje mi muzyki.
    Cytuj
  • pistacja 29 sty 2013, 11:35
    Myślę, że połową sukcesu jest ładna, dobra jakościowo markowa koszula męska. Resztę tworzą dodatki w postaci zegarka, czy butów oraz dobrze skrojone spodnie. Facet nie musi być wybitnie elegancki, żeby prezentować się schludnie i atrakcyjnie.

    A japonki? Cóż, jedynie na plażę przymrużenie oka
    Cytuj
  • Marta30S 8 lut 2013, 17:15
    ale na plażę jak najbardziej TAK
    Cytuj
  • SocAl 13 lut 2013, 15:16
    może to nie jest ostatni krzyk sezonu ale za sprawą wydaje mi się Karolaka w serialu rodzinka pl modny zrobił się styl american boy, czyli koszula w krate (cerataprzymrużenie oka i jeansy do tego trampki, glasy i uśmiech od ucha do ucha.
    Cytuj
  • dariush 15 lut 2013, 13:07
    A ja mam z kolei pytanie na temat męskich zegarków typu fashion. Podobają Wam się takie modele? Znalazłem świetny sklep, w którym można kupić tanio takie marki, jak Lacoste, DIESEL czy też Esprit. Mi bardzo podoba się linia DIESEL Digital. A co Wy o niej myślicie? Trendy czy tandetna? Jestem ciekaw Waszych opinii, bo rozważam zakup jednego z modeli.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum