Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Moda męska, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Moda męska

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zwidokiemnamorze 16 lut 2013, 8:38
    sandały zakładamy w lecie,kiedy jest język upalnie, po co więc do nich zakładać skarpetki przymrużenie oka ????????????????
    Gmarcin napisał:Polaków jednak ciągnie do tych skarpetek i sandałów! przymrużenie oka
    cO do tematu - jak jakoś szczególnie się nie wyróżniam, koszulki, koszule, swetry i tak dalej i tak dalej. Za to lubię sobie poprzeglądać kosmetyki dla mężczyzn, wybrać i kupić przy najbliższej okazji przymrużenie oka o to dbam akurat przymrużenie oka
    Cytuj
  • pistacja 18 lut 2013, 13:43     (ostatnio zmieniony przez autora 18 lut 2013, 13:44, w całości zmieniany 1 raz)
    zwidokiemnamorze napisał:sandały zakładamy w lecie,kiedy jest język upalnie, po co więc do nich zakładać skarpetki przymrużenie oka ????????????????
    Dokładnie! Też mnie to zawsze intrygowało. O co chodzi z tymi skarpetkami do sandałów? Poproszę o jakieś racjonalne argumenty przymrużenie oka
    Cytuj
  • Marcinmich 15 maj 2013, 12:02     (ostatnio zmieniony przez autora 4 cze 2013, 9:28, w całości zmieniany 1 raz)
    Bejsbolówki są ok, ale tylko dla młodzieży. Ja osobiście nie założyłbym czegoś takiego...Oczywiscie kwestia gustu, ale ja lepiej czuję się w ubraniach dla dorosłych mężczyzn, a nie dla chłopców. Często kupuję w sklepie Dobra Moda. Mozna tam znaleźć [url=http://] modę męską dobrej jakości i po przystępnych cenach! [/url] Lubię ten sklep, bo znajdę tam zawsze coś innego i nie muszę latać jak pół miasta w ciuchach z H&M lub C&A, albo właśnie w takich bejsbolówkach....
    Cytuj
  • brooooO 15 maj 2013, 13:46
    Moda męska w dzisiejszych czasach daje wiele do życzenia niestety. Niewielu panów potrafi się ubrac gustownie, elegancko i do tego schludnie. Mnie bardzo odpowiada styl blogera Mr.Vintage. polecam popatrzeć uśmiech
    Cytuj
  • Marcinmich 16 maj 2013, 10:02
    Blog Mr. Vintage lubię i czytam. Polecam również blog Marconi Tomato - wszystko o dobram stylu, modzie męskiej przez duże M i dobrym guście.
    Cytuj
  • mscislaw 7 cze 2013, 17:13
    A zegarki? Lubicie nosić zegarki?
    Cytuj
  • fleszyn 7 cze 2013, 18:26
    Dobry zegarek to jeden z istotniejszych atrybutów każdego mężczyzny. Sam mam kilka modeli i zastanawiam się nad kolejnym. Chciałbym sobie kupić jeden z tych sportowych modeli Swatch myślicie że ten w kolorze seledynowym jest odpowiednio męski?
    Cytuj
  • majesty15 10 cze 2013, 13:17
    Ja ostatnio kupiłem tanio fajne koszulki w sklepie, więc jeśli ktoś akurat planuje taki zakup to może tam zajrzeć bo akurat mają wyprzedaż.
    Cytuj
  • darlej 10 cze 2013, 14:39
    Nie ma czegoś takiego jak moda męska. To Ty musisz wiedzieć w czym Ci wygodnie. Ja osobiście nie kupuję czegoś "w czym ktoś chodzi" tylko w czym dobrze się czuję. Tym się kieruję kupując ubrania.


    Cytuj
  • mscislaw 18 cze 2013, 15:53
    Ja często zamawiam ubrania w sklepie internetowym Mają tam bardzo duży wybór fajnych ciuchów, sporo wyprzedaży,
    Same ubrania dobre jakościowo, fajnie się noszą.
    A ja osobiście najbardziej właśnie lubię taki sportowy styl. Czuję się w nim najbardziej komfortowo.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum