Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Polecane kosmetyki przeciwzmarszczkowe

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Polecane kosmetyki przeciwzmarszczkowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • julitta 8 mar 2012, 9:23
    zbliżam się powoli do 30 roku życia, mam jeszcze ładną cerę, ale wiadomo chciałabym zacząć używać jakichś delikatnych kremów przeciwzmarszczkowych. Co byście mi poleciły? większość z tego co patrzyłam polecają dla 30+, a mi potrzebne takie po 25 roku życia, wiadomo nie chce się postarzyć uśmiech
    Cytuj
  • magore 8 mar 2012, 9:40
    wiesz, wszystko zależy jaką masz cerę. ja jestem już w przedziale 30+ i różnych kremów używam. generalnie nie mam problemów ze skórą.
    Cytuj
  • falka1 8 mar 2012, 20:30
    Na razie nie powinnaś używać kremów przeciwzmarszczkowy w tym wieku wystarczy krem nawilżający. Pilinng raz w tygodniu i maseczka z alg w domu lub kosmetyczki raz w miesiącu powinny na początek wystarczyć.
    Cytuj
  • ragazza 8 mar 2012, 20:31
    Myślę, że najlepiej jest używać kremów z filtrem, ale ważne jest żeby używać je systematycznie. Albo można się wspomóc jakimiś zabiegami kosmetycznymi.
    Cytuj
  • scarlettt 9 mar 2012, 14:13
    Jestem w podobnym wieku i stosuję taki kosmetyk w kapsułkach o nazwie Koenzym Q10 z firmy Gal. Nie jest to jakiś silny kosmetyk przeciwzmarszczkowy, przeciwnie : delikatny, zawierający wiele witamin, nie podrażnia cery, ani nic przymrużenie oka Hm, nie wiem co jeszcze mogłabym polecić bo używam jedynie tego Koenzymu Q10, który bardzo mi służy, także śmiało go polecam uśmiech
    Cytuj
  • kasiulaka 9 mar 2012, 23:27
    Wydaję mi się, że koenzym Q10 jest najlepszy w Twoim przypadku. Moja siostra stosuje to, ma 32 lata uśmiech
    Cytuj
  • Grobel 11 mar 2012, 15:49
    Też jestem po 30-ce moja cera jakoś tak poszarzała,straciła jędrność.Muszę kupić ten kosmetyk o którym piszecie-koenzymQ10.Mam nadzieje że mi pomoże i cera wróci do normy język
    Cytuj
  • scarlettt 12 mar 2012, 20:50
    Grobel, miejmy nadzieję,że Tobie też posłuży ten Koenzym. Ja jestem z niego zadowolona i widzę,że koleżanka wyżej też go sobie chwali. Ponadto jego cena jest niewielka, a zazwyczaj te wszystkie dobre kosmetyki przeciwzmarszczkowe są drogie.
    Cytuj
  • Grobel 12 mar 2012, 20:52
    Byłam dziś w aptece i kupiłam koenzynQ10.Pani w aptece mówiła że jest bardzo dobry,szybko przywraca jędrność skóry.
    Cytuj
  • kasiulaka 12 mar 2012, 23:05
    Grobel napisał:Byłam dziś w aptece i kupiłam koenzynQ10.Pani w aptece mówiła że jest bardzo dobry,szybko przywraca jędrność skóry.
    Daj znać czy Ci pomógł uśmiech Chociaż słyszałam świetne opinie na jago temat, ale zawsze to jedna opinia więcej uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: E-fajki