Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Sexy wygląd w sypialni, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sexy wygląd w sypialni

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • sylwusia163 19 lut 2016, 18:07
    By być sexy w sypialni sama bielizna nie wystarczy. My same musimy być zadbane. Delikatna gładka skóra. U mnie z tym na początku było nie za bardzo bo mam wrażliwą skórę i często po goleniu nóg miałam podrażnioną skórę. nie mówiąc o zacięciach i goleniu co drugi dzień. A depilator czy wosk to już napradę masakra. Na krem tez jestem uczulona. Ale zebrałam pieniążki i kupiłam sobie ipl z babylissa- depilacja laserowa. Włoski odrastaja słabsze aż w koncu same wypadają. Depilator jest łatwy w uzyciu i można uzywać na całym ciele również na twarzy tylko trzeba sobie dokupic taka nakładke.
    Cytuj
  • kifonda 21 kwi 2016, 12:51
    Ja widziałam zjawiskową bieliznę na boutiquebielizny.com i uważam, że to wystarczy, by wyglądać seksownie. Nie trzeba wyuzdanych póz, wystarczy w takiej bieliźnie się położyć, a seksapil będzie z Was, dziewczyny, wręcz kipiał przymrużenie oka
    Cytuj
  • julitta 24 kwi 2016, 22:24
    na pewno pachnąca, gładka skóra musi być uśmiech a na skórę jakieś kuse wdzianko, moi faworyci to ta kolekcja od Kingi http://www.kinga.com.pl/kolekcja/secrets-of-kinga . Mam już 3 takie koszulki/komplety i za każdym razem rozpalają ogień w sypialni uśmiech
    Cytuj
  • zataraa2 8 cze 2016, 9:54
    sylwusia163 napisał:By być sexy w sypialni sama bielizna nie wystarczy. My same musimy być zadbane. Delikatna gładka skóra. U mnie z tym na początku było nie za bardzo bo mam wrażliwą skórę i często po goleniu nóg miałam podrażnioną skórę. nie mówiąc o zacięciach i goleniu co drugi dzień. A depilator czy wosk to już napradę masakra. Na krem tez jestem uczulona. Ale zebrałam pieniążki i kupiłam sobie ipl z babylissa- depilacja laserowa. Włoski odrastaja słabsze aż w koncu same wypadają. Depilator jest łatwy w uzyciu i można uzywać na całym ciele również na twarzy tylko trzeba sobie dokupic taka nakładke.
    Coś w tym jest, ja też miałam takie problemy z depilacją, miałam kiedyś zwykły depilator ale depilacja nim to była jakaś masaka, obolało jak nie wiem, potem włosy często mi wzrastały w końcu go wrzucilam do szuflady i o nim zapomniałam, przerzucłam się na golenie ale wiadomo że trzeba to często robić, na szczęściej po depilacji laserowej ma sie spokój na dlugo uśmiech też sobie kupiłkam ten depilator uśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum