Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Sposoby na walkę z nadwagą, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sposoby na walkę z nadwagą

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • quato 19 cze 2015, 10:22
    Dobrym pomysłem może być weliminowanie pieczywa - poza tym że jest mocno tuczące, wiele osób ma łagodną odmianę celiakii (zobacz sobie tutaj: [url=http://sklep.rex.pl/home/64-celiakia.html]badania na celiakie[/url]), więc ich organizm nie do końca dobrze toleruje gluten i po jego odstawieniu znacznie poprawia im się stan zdrowia.
    Cytuj
  • basia888 23 cze 2015, 10:10
    Ja opowiem Ci na moim przykładzie, miałam do zrzucenia ok 12 kg, postanowiłam się zabrać za siebie i pozbyć się ich. W internecie trafiłam na fajny suplement z zielonego jęczmienia Green Barley Slim, poczytałam o jego dobroczynnym wpływie na organizm i zamówiłam 3 miesięczną kurację. Wraz z tabletkami otrzymałam dietę i zestaw ćwiczeń do których się zastosowałam. Właśnie kończę drugie opakowanie i już mam 9 kg mniej uśmiech Już czuję się super a jeszcze mam miesiąc kuracji...
    Cytuj
  • melisa1020 29 cze 2015, 19:27
    Myślę że jeżeli będziesz miała odpowiednio dobraną dietę i połączysz to z odpowiednim treningiem to jak najbardziej dasz radę zrzucić te 10 kg. Zacznij zdrowo jeść a najlepiej zapisuj menu na kolejny dzień dzięki temu łatwiej ci będzie tego pilnować. Życzę powodzeniauśmiech
    Cytuj
  • paulinkaaa2 9 lip 2015, 11:26
    A czy takie specjalne zabiegi w spa dają jakieś efekty? czy raczej bez kosmetyków i ćwiczeń nie ma szans?
    Cytuj
  • 13 lip 2015, 17:36
    Po pierwsze i najważniejsze to zmiana nawyków żywieniowych... Musimy jeść częściej ale mniej . Oczywiście warto wyeliminować niezdrowe przekąski i gazowane napoje, w połączeniu z aktywności fizyczną efekt gwarantowany uśmiech
    Cytuj
  • aniafryc 13 lip 2015, 18:11
    Dokładnie najlepiej jest po prostu rozsądnie podejśc do procesu odchudzania. Ja akurat jem mniej i zdrowiej oraz wprowadziłam ruch do swoich nawyków codziennych.
    Cytuj
  • Ecia 21 lip 2015, 11:22
    Podobno najlepiej taką metodę stosować jak ŻP, czyli żreć połowę.. a jak nie pomoże to ŻPP czyli żreć połowę połowy..
    a na poważnie... ćwiczenia i odpowiednio dobrana dieta
    Cytuj
  • makalica87 22 lip 2015, 17:26
    Żadne głodówki nie wchodzą w grę. Żeby schudnąć, trzeba jeść! uśmiech Z tym, że zdrowo i racjonalnie uśmiech A do tego aktywność fizyczna, dużo wody niegazowanej i można zmieniać ubrania na kilka rozmiarów mniejsze uśmiech Wiem to z doświadczenia.
    Cytuj
  • idanowak 22 lip 2015, 20:27
    Oczywiście, że tak ! Ja jadam około 5 posiłków dziennie, wszystkie staram się zdrowe uśmiech tzn nie smaże, nie jem niezdrowych przekąsek itp. Ostatnio sporo korzystam z wielu stron internetowych, które powiedzmy, że mnie inspirują.
    Oczywiście trzeba pamiętać, że bez ćwiczeń fizycznych nie będzie żadnego efektu!!!
    Cytuj
  • pistacja 23 lip 2015, 13:51
    Przy dużej nadwadze wybrałabym się do dietetyka i skorzystałabym z usług trenera personalnego.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: Alergia w nocy