Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Szukam dobrego i sprawdzonego tuszu do rzęs - co polecacie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Szukam dobrego i sprawdzonego tuszu do rzęs - co polecacie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • zuzaka 3 paź 2010, 12:18
    Chciałabym kupić jakiś lepszy tusz do rzęs. Zawsze używałam tych tańszych i byłam średnio zadowolona. Mam cienkie i krótkie rzęsy, nie wiem jakiego powinnam używać tuszu - wydłużającego czy pogrubiającego. Proszę Was o radę.
    Cytuj
  • Alicjana 3 paź 2010, 15:57
    Dużo zależy jaki chcesz osiągnąć efekt - jeśli mocno zaznaczone rzęsy, to radzę szukać tuszów 2 w 1 czyli i pogrubiających i wydłużających.
    Ja osobiście poleca tusz Max Factor False Lash Effect - daje efekt sztucznych rzęs. Ma bardzo grubą szczoteczkę, z krótkimi silikonowymi włoskami, do tego sam tusz jest dobrej jakości, przy normalnym zużyciu starcza na około 3 miesiące, nie kruszy się.
    Cytuj
  • zatroskana 3 paź 2010, 19:50
    Ja przyznam, że nie przepadam za tymi silikonowymi szczoteczkami...
    Używam obecnie Max Factor 2000kcal, jestem bardzo zadowolona, też świetnie pogrubia i wydłuża - efekt sztucznych rzęs, ale bez przesady przymrużenie oka Cena jest do zniesienie, koło 50 zł.
    Cytuj
  • alpaka 3 paź 2010, 23:22
    Ja też używam Max Factor False Lash Effect, jestem bardzo zadowolona z niego, bo lubię mieć mocno wytuszowane rzęsy uśmiech Zastanawiam się, czy nie dało bu się znaleźć równie dobrego tańszego tuszu... Przyznam, że mam dość duże zużycie, więc wydaję co 2 miesiące 60 zł... Możecie polecić coś z niższej półki. Boję się tak w ciemno ryzykować, bo jak mam wydać 30 zł, żeby wyrzucić do kosza, to już wolę dołożyć te 30 zł i kupić Max Factor.
    Cytuj
  • zuczka 4 paź 2010, 1:35
    alpaka napisał:Ja też używam Max Factor False Lash Effect, jestem bardzo zadowolona z niego, bo lubię mieć mocno wytuszowane rzęsy uśmiech Zastanawiam się, czy nie dało bu się znaleźć równie dobrego tańszego tuszu... Przyznam, że mam dość duże zużycie, więc wydaję co 2 miesiące 60 zł... Możecie polecić coś z niższej półki. Boję się tak w ciemno ryzykować, bo jak mam wydać 30 zł, żeby wyrzucić do kosza, to już wolę dołożyć te 30 zł i kupić Max Factor.
    Ja używam Rimmel Maskara Volume Flash kosztuje koło 20 zł, jak jest promocja, czasem trochę więcej, ale w porównaniu z Twoim to i tak tanio przymrużenie oka Jestem bardzo zadowolona, ładny efekt - rzęsy mocno podkreślone.
    Cytuj
  • Alicjana 4 paź 2010, 6:07
    Ja kiedyś też używałam tańsze tusze typu Maybelline, czy Rimmel, ale muszę przyznać, że jednak są gorszej jakości i wolę dołożyć trochę kasy i kupić sobie coś porządnego.
    Swoją drogą, jeśli chcesz się przekonać czy tańszy tusz jest ok, idź do sklepu bez makijażu i pomaluj się testerem. Szkoda tracić bez sensu pieniądze.
    Cytuj
  • anatolija 4 paź 2010, 9:03
    Ja uważam, że te tańsze tusze są na prawdę spoko. Nie wyobrażam sobie wydawać więcej niż 30 zł na tusz. Też używam Rimmela i jestem zadowolona, nic się nie osypuje i nie skleja, a to najważniejsze.
    Cytuj
  • borowina 4 paź 2010, 11:43
    Polecam wszystkim przejść się do perfumerii i z ciekawości przetestować tusze tańsze i droższe. Zapewniam Was, że każda zauważy różnicę.
    Moim zdaniem dobry i porządny tusz można kupić już za jakieś 50 zł. Polecam Max Factor, albo Loreal. To są już całkiem dobre firmy ze średniej półki. Paniom, które mogą sobie pozwolić na większe wydatki polecam przetestować tusze Heleny Rubinstein, Diora, Lancome.
    Cytuj
  • okeanna 4 paź 2010, 15:40
    borowina, zgadzam się. Ja uwielbiam HELENA RUBINSTEIN MASKARA LASH QUEEN... Jest genialny, prawda, że 100 zł na 3 miesiące to dużo, ale nie używam praktycznie innych kolorowych kosmetyków, więc mogę sobie na to pozwolić przymrużenie oka
    Cytuj
  • cytrynowa 4 paź 2010, 17:25
    Z górnej półki to zawsze wybieram tusz Diorshow - moim zdaniem nie ma lepszych. Jak nie mam na zbyciu 140 zł, a potrzebuję nowy tusz to kupuję Loreal. ostatnio bardzo przypadł mi do gustu Telescopic. Zupełnie inny niż Diorshow, ale świetnie wydłuża i też nadaje objętość.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum