Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 z 3  
  • Ronjaa 14 lis 2010, 13:18
    Planuje zafundowac sobie coś takiego na wiosnę, zakładam topic żeby posłuchać dobrzych radprzymrużenie oka Czy ktos z Was próbował, czy jesteście zadowoleni, jak długo efekty są widoczne i jakie preparaty najlepsze...
    Cytuj
  • Barbra67 14 lis 2010, 16:16
    Ja wypełniałam sobie bruzdy wargowo-nosowe. Lekarz mi mówił, że efekt zależy od preparatu. Moim zdaniem najlepszy jest Surgiderm Corneal. Są różne warianty, jest to czysty kwas hialuronowy i 30XP daje najtrwalszy rezultat. Jest najgęstszy i plastyczny, co pozwala na łatwe formowanie. Tyle, że z tego co słyszałam i m gęstszy tym trudniej na nim pracowac, więc warto znaleźć doświadczonego lekarza.
    Cytuj
  • Cloudy 14 lis 2010, 16:47
    Ja chciałabym się dowiedzieć czy po takim wypełnianiu można się na oczy ludziom pokazać czy trzeba siedzieć w domu i jak długo? Są ślady po tych nakłuwaniach?
    Cytuj
  • Ronjaa 14 lis 2010, 17:06
    Dzięki ale jak z trwałością?
    Cytuj
  • latynowska8 14 lis 2010, 18:41
    Surgiderm utrzymuje się do roku i jest ponoć najtrwalszy. Inne preparaty nawet o kilka miesięcy krócej będą skuteczne. Ale rzeczywiście trzeba lekarza z doświadczeniem a nie konowała. U mnie nie było śladu, jeszcze tego samego dnia byłam na imprezieuśmiech Też wypełniałam bruzdy i modelowałam policzki.
    Cytuj
  • Eli2010 14 lis 2010, 20:08
    Ja czulam lekki ból, ale sladów też prawie nie bylo. Drobne, ale mozna bylo wyjśc na ulicęprzymrużenie oka Dużo zależy od delikatności lekarza, widzialam kobietę z takimi wybroczynami na twarzy po nakluciach, że chyba z tydzień w domu musiała siedzieć. Natomiast u mnie wszystko przebiegło ok. Ten ból to było w zasadzie takie nieprzyjemne mrowienie, bo przed zabiegiem dostalam krem Emla na miejsca wypełnianeuśmiech
    Cytuj
  • Ronjaa 14 lis 2010, 23:28
    A czy ktos miał wstrzykiwany preparat Teosyal? Słyszałam, że jest bardzo dobrej jakości, ale nie znam nikogo kto by go miał. Może któraś (któryśuśmiech ) z Was? Piszcie proszę, bo musze sie zdecydować...
    Cytuj
  • latynowska8 15 lis 2010, 7:28
    Też słyszałam, że jest dobry, ale mój lekarz pracował na Surgilift i przekonał mnie, że w Polsce ten właśnie preparat jest najdlużej znany i najbezpieczniej. Ja jestem bardzo zadowolonauśmiech
    Cytuj
  • Barbra67 15 lis 2010, 9:26
    Ronjaa napisał:Dzięki ale jak z trwałością?
    Podobno kolejne aplikacje dają trwalszy efekt niż pierwsza. Ja ostrzykiwałam się 10 miesięcy temu i wciąż widzę efektyuśmiech
    Cytuj
  • yellowphone 15 lis 2010, 12:18
    A nie boicie się ziarniniaków? Ja też bym chciała się ostrzyknąć, ale mój mężczyzna, zagorzały przeciwnik takich zabiegów, ciągle mnie straszy:/
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: peeling do ciała