Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Zadbana skóra pod pachami

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zadbana skóra pod pachami

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 z 2  
  • Meggi85 29 paź 2014, 15:40
    Wieczny problem kiedy to latem skóra się poci, a zimą znów staje się bardziej podrażniona i sucha. Z antyperspirantami trzeba bardzo ostrożnie, a i depilacja przecież podrażnia. Jak dbacie o skórę pod pachami , jakich używacie sposobów i czy też macie związane z tym problemy?

    Cytuj
  • jarzebina 13 gru 2014, 20:20
    Ja mam taki problem, że nie mogę używać mocnych antyperspirantów aptecznych, blokerów itp. których używa się raz na kilka dni, bo mnie strasznie podrażniają. Skóra pod pachami spędzi, piecze, pojawia się wysypka. Nie lubię też kulek, są mokre i się kleją, blee... Do tej pory używałam sztyftów, ale niedawno kupiłam na próbę antyperspirant w kremie garniera i to był strzał w 10, nie uczula, nie podrażnia, dba o skórę, nie klei się i nie brudzi ubrań.
    Cytuj
  • Jarzebina100 14 gru 2014, 17:41
    A który to jest ten krem z garniera ? Jakieś zdjęcie ? Chętnie się przyjrzę jak będę w sklepie- p.s. dostanę w rossmannie ?
    Cytuj
  • MartynKa79 15 gru 2014, 12:03
    Nie powinnaś mieć problemów z dostępnością. uśmiech A linia wygląda tak:



    Cytuj
  • Albina 4 mar 2015, 17:39
    Rzeczywiście codzienna depilacja jednorazówkami podrażnia delikatna skórę pod pachami. Może warto w takiej sytuacji pomyśleć o usunięciu na stałe owłosienia w tym miejscu?
    Polecałabym Ci poczytać o depilacji laserem diodowym: http://laserestetic.pl/ , która dzięki urządzeniu Palomar Vectus jest zabiegiem medycznym, zatem masz całkowitą pewność, że będzie wykonany profesjonalnie. Poza tym, przed zabiegiem wykonywana jest konsultacja, a sam zabieg trwa niesłychanie krótko.
    Cytuj
  • Kakaczor 16 sty 2016, 1:22
    Dobry antyperspirant Ci nic nie podrażni. wypróbuj coś z Garniera http://www.garnier.pl/antyperspirant/kobiet/potrzeby/swiezosc Mnie tylko antyperspiranty tej marki nie podrażniają.
    Cytuj
  • Ympluta 13 maj 2016, 15:48     (ostatnio zmieniony przez autora 20 maj 2016, 10:12, w całości zmieniany 1 raz)
    Powiem Wam, że antyperspiranty bez aluminium są bardzo dobre. Możecie o tym poczytać tu http://fiteria.pl/antyperspirant-bez-aluminium-ukojenie-po-goleniu-pach Takie antyperspiranty przynoszą niesamowitą ulgę pachom.
    Cytuj
  • Garcia 4 sie 2021, 21:41
    Olejek do perfumowania Afra egipski polecam. Nawilża skóre, pomaga na zmiany skórne , ma cudowny zapach utrzymujacy się do 12 godzin,. Niweluje pot, pod pachami jak się posmaruje nie dośc że skóra po goleniu nie jest podrazniona to i nie muszę używac antyperpirantu.
    Cytuj
  • pauza28 15 paź 2021, 23:10
    pachy to moj problem od lat, najgorsza potliwosc i wiele kosmetykowp rzetestowanych za mna, dopiero z vichytaki dezodorant roll on okazal sie strzalem w 10! do tego nie wysusza i nie podraznia skóry
    Cytuj
  • dorciaporcia 16 paź 2021, 22:18
    a co to za roll? gdzie kupie ile kosztuje i efekty po jakim czasie?
    Cytuj
1 2 z 2  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum