Favore.plForumPozostałe tematy

Jak napisać ciekawe CV?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak napisać ciekawe CV?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • Asiaaa78 13 paź 2012, 21:22
    Jak napisać CV; aby przykuło uwagę pracodawcy i wyróżniało sie spośród 1000-ca innych? wiem, że większość z Was pomyśli ze skoro wysokie bezrobocie to nawet pięknie napisane CV mi nie pomoże przymrużenie oka ale może jednak warto sie przyłożyć to wyglądu naszego CV
    Cytuj
  • faworytowy 15 paź 2012, 10:02
    Najlepiej napisać prawdę i zwięźle .Nie rozpisywać się, nie lać wody,bo to i tak wcześniej czy później wyjdzie na jaw. Dobrze, jeśli mamy o czym pisać: ukończone szkoły, jakie studia, znajomość języków- teraz tak ważne przy podejmowaniu pracy. Zaznaczamy, gdzie i jak długo pracowaliśmy jeśli miało to miejsce i z jakiego powodu tam już nie pracujemy?. Dla potencjalnego pracodawcy każda informacja o nas jest ważna. A szerzej na temat naszych umiejętności porozmawiamy z nim podczas naszego pierwszego spotkania ,jeśli nas zaprosi na rozmowę. Wszystko może być ciekawe, jeśli mamy o czym napisać w swoim CV.
    Cytuj
  • sasz 3 lis 2012, 0:33
    Poradników na temat pisania CV jest w Internecie mnóstwo. Ja jak ostatnio pisałem CV to korszystałem z tej strony, jest tam krótki poradnik i dwa wzory CV.
    Cytuj
  • asko2233 5 lis 2012, 11:57
    Dla mnie pisanie CV w tych czasach nie ma najmniejszego sensu, ponieważ wszystkie CV lądują w śmietniku lub nawet nie są brane do ręki do pracodawców. Lepiej zadzwonić do takiej firmy i się umówić na spotkanie.

    Cytuj
  • jaromir89 9 lis 2012, 11:45     (ostatnio zmieniony przez autora 19 maj 2014, 14:46, w całości zmieniany 1 raz)
    Ciekawe,
    Ja jednak stawiam na merytoryczność i czytelność.
    polecam - http://www.cv-wzor.com
    Cytuj
  • Kajakarz 10 lis 2012, 9:23
    Merytoryczne i porządnie opracowane cv to jedno, ale faktycznie czasem działa zapakowanie go w niebieską kopertę, bo wzrok przykuwa. Oczywiście takie rzeczy to tylko wtedy gdy się szuka pracy tradycyjnie, bo np szukając pracy zagranicą w programach typu, to wystarczy spełnić wymagania, wysłać papiery i rozpatrują każdego bez takiej presji, że musisz się pokazać i byc super wyrazisty...
    Cytuj
  • calaveras 11 kwi 2013, 13:58
    Polecam http://cvwzor.com/ - to głównie dzięki nim znalazłam pracę, bo jak próbowałam napisać CV sama, efekty były opłakane. płacz
    Cytuj
  • sonique321 11 kwi 2013, 15:39
    Konkrety przede wszystkim.
    Cytuj
  • jurekmurek 15 lip 2013, 13:12
    Po pierwsze musi być prawdziwe. wypisujesz swoje doświadczenie zawodowe, wykształcenie.
    Musi być przejrzyście, żeby nie odrzuciło pracodawcy po wzięciu Twojego cv do ręki.
    Myślę, że najlepiej wzorować się na szablonach z internetu.
    Tutaj masz kilka uśmiech
    Jest tam też kreator CV oraz różne porady.
    Pozdrawiam wielki uśmiech
    Cytuj
  • Carmelita 24 lip 2013, 17:00
    Zawsze warto się przyłożyć. Rekruter zwraca uwagę na staranność, na tzw. formę, potem dopiero na treść. Nie musi być niewiadomo co, wystarczy że będzie porządne. Warto sobie poszukać szablonu CV w internecie. Sama musisz ocenić, czy jest ładny.
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum