Favore.plForumPozostałe tematy

Korzystacie z Groupon?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Korzystacie z Groupon?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 3 4 z 4  
  • yellowphone 25 maj 2011, 13:45
    Ostatnio ciągle dostaję na maila oferty promocji na zasadzie zakupów grupowych. Korzystał ktoś z Was z tego groupona? Faktycznie warto? Bo oferują mi rabaty rzędu 70% to sporo taniej, ale jak znam życie to nie wygląda w rzeczywistości tak różowo. Ciekawa jestem jak to dokładnie wygląda.
    Cytuj
  • demotywator 25 maj 2011, 15:10
    Mi też coś takiego przychodzi na skrzynkę, ale wywalam to do kosza. Pewnie jak zwykle próbują wyciągnąć ode mnie pieniądze. Zamiast domokrążców teraz atakuja na meila, ale przynajmniej w domu nie nachodzą.
    Cytuj
  • Tessa56 25 maj 2011, 16:06
    Do mnie ciągle dzwonia z jakimiś promocjami. Dosłownie nie ma dnia żeby ktos nie zadzwonił, a to z banku, a to z jakimś zaproszeniem na pokaz odkurzacza czy pościeli. Zwariować można, już czasem odkładam słuchawkę bez slowa, bo wkurza mnie to zawracanie gitary.
    Cytuj
  • D3niCle0 25 maj 2011, 18:58
    Ja słyszałam, że to działa. Tylko żeby skorzystać z promocji to musi więcej osób się zadeklarować. Moja koleżanka kupiła sobie 50% taniej karnet na zabiegi odchudzające. Jak coś bedzie interesującego dla mnie to też chętnie skorzystam.
    Cytuj
  • Bandito 25 maj 2011, 22:14
    Do mnie też ciągle przysylają i nie tylko z groupona, czasem jeszcze kupuj.pl czy coś takiego. Jeszcze jakas inna nazwa była, ale zapomniałem. Ale jeszcze nic interesującego nie znalazłem.
    Cytuj
  • Labradorka 25 maj 2011, 22:32
    Jeszcze nie korzystałam, ale przeglądam czasem oferty. Czaję się na jakąś fajną propozycję z biura podróży, moja kumpela załatwila sobie wczasy w Turcji za naprawdę niską cenę. A wcześniej korzystała z kosmetyczki i była z chłopakiem w restauracji za pół ceny. A to działa na tej zasadzie, że oni zbierają klientów firmom w zamian za zniżki. Jak zbierze sie większa grupa to firma, np estauracja czy hotel mają zapewniona klientelę, a w zamian dają rabaty. Tylko nie zawsze trafia się na cos, co nas interesuje.
    Cytuj
  • franusia 26 maj 2011, 1:39
    To fakt, trzeba regularnie zaglądać żeby trafic na fajne oferty. Mój mąż śledzi to codziennie i można powiedzieć, że regularnie korzystamy. Ja byłam w SPA, o n na paintbalu i razem w aquaparku i hotelu na weekend. Świetna sprawa. Tylko my akurat nie korzystamy z Groupona tylko z gruper.pl oni mają bardzo fajne oferty.
    Cytuj
  • Cloudy 26 maj 2011, 9:28
    Do mnie ciągle przychodzi mail z offeria orientujecie sie czy to coś podobnego?
    Cytuj
  • pacjentka 26 maj 2011, 10:39
    Ja korzystałam z grupera, z groupona nie mogłam, bo tam nie ma mojej miejscowościuśmiech Kupiłam kupon na okulary, zabiegi u kosmetyczki, kolację i sushi. Wszystko jest uczciwie, nie ma żadnych kruczków. Przynajmniej ja byłam b. zadowolona i polecamuśmiech
    Cytuj
  • yellowphone 26 maj 2011, 11:50
    Chciałam się własnie upewnić czy to bezpieczne, bo tam w formularzu trzeba wpisac dane, adres itp. Oferty mają kusząca, nie powiem, ale ogólnie to nie lubię podawać swoich danych. No ale jak korzystacie i jest ok to pewnie się skuszę...
    Cytuj
1 2 3 4 z 4  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum