Favore.plForumPozostałe tematy

Płyny do płukania - jakie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Płyny do płukania - jakie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • MartynKa79 15 kwi 2013, 0:22
    Jak w temacie! W czym płukać pranie, żeby wszystko długo i ładnie pachniało? Macie ulubione płyny, czy nie przywiązujecie do tego wagi specjalnie...?
    Cytuj
  • ZoHaHa 17 kwi 2013, 19:49
    To ja polecam moje ulubione, koncentraty E z perfumowanej serii, mam fioletowy i czarny, pachną przepięknie a zapach długo utrzymuje się na ubraniach przymrużenie oka A dziś do kolekcji kupiłam jubileuszowy Ruby Rose i też dołączył do grona ulubionych uśmiech
    Cytuj
  • kafara 17 kwi 2013, 20:26
    Ja też zaufałam znanej od lat marce E. Płyny tzn koncentraty są naprawdę wydajnie i pachną dla mnie idealnie. Stosuję je również do prania ubrań dziecięcych i nic się złego nie dzieje. Na szczęście bo uwielbiam jak dzieci ubranka tak pięknie pachną uśmiech Ostatni jubileuszowy ten Ruby Rose właśnie kupiłam w biedronce był w dobrej cenie.
    Cytuj
  • peribani 18 kwi 2013, 14:03     (ostatnio zmieniony przez autora 14 sty 2014, 8:28, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja używam Perwollu lub tego biedronkowego język Ubrania bardzo ładnie pachną po tych dwóch płynach uśmiech
    [url=http://www.osrodekintra.pl/menu-3/psychoterapia/grupy-terapeutyczne]http://www.osrodekintra.pl/menu-3/psychoterapia/grupy-terapeutyczne[/url]

    Cytuj
  • ZoHaHa 30 kwi 2013, 21:59
    uważaj bo to uzależnia hehe ja już mam w domu niezłą kolekcję zapachów wielki uśmiech i coś czuję że przy sobotnich zakupach znowu kupie jakiś inny przymrużenie oka Dobrze ze przy dzieciach trzeba tak często prać bo inaczej miałabym zapas płynów chyba na rok już przymrużenie oka
    A jeżeli chodzi o biedronkę to ostatnio kupiłam proszek E, wielka torba, chyba 7kg za 25 zł uśmiech)
    Cytuj
  • Meggi85 21 gru 2013, 10:23
    Ja dla całej rodziny używam płynu do prania Lovela. Jest bezpieczny dla mojego dziecka a i ja jestem alergikiem, więc mogę być o wszystko spokojna.
    Cytuj
  • migo 26 gru 2013, 22:15
    Meggi85 napisał:Ja dla całej rodziny używam płynu do prania Lovela. Jest bezpieczny dla mojego dziecka a i ja jestem alergikiem, więc mogę być o wszystko spokojna.
    A to jest płyn do prania? Znam proszek i odplamiacz , ale na to jeszcze nie trafiłam. Ciekawe jaki koszt.
    Cytuj
  • Meggi85 31 gru 2013, 15:22
    Nie wiem nawet dokładnie ile płaciłam ale coś koło 25zł. To takie mleczko do prania ja mam do kolorów.
    Cytuj
  • migo 7 sty 2014, 13:00
    Meggi85 napisał:Nie wiem nawet dokładnie ile płaciłam ale coś koło 25zł. To takie mleczko do prania ja mam do kolorów.
    Dostałam za 22 zł , piorę w nim delikatne rzeczy i pozostawia bardzo ładny delikatny zapach.
    Cytuj
  • 8 sty 2014, 19:41
    Mi dentystka poleciła Eludril i używam go do tej pory, bo nie uczula mnie tak jak inne płyny.
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum