Favore.plForumPozostałe tematy

Prezenty walentynkowe

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Prezenty walentynkowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy 1 2 z 2  
  • malinkka 8 lut 2013, 10:59
    jakie macie propozycje na oryginalne walentynkowe prezenty?
    Cytuj
  • sonique321 8 lut 2013, 14:29
    Dla kobiety czy mężczyzny?uśmiech Ja np. w tym roku planuje dać mojemu mężczyźnie olbrzymie pudełko żelek Harribo z wyprzedaży, a pośród nich zegarek, który od dawna mu się podobałuśmiech
    Cytuj
  • hasanna 10 lut 2013, 13:05     (ostatnio zmieniony przez autora 10 lut 2013, 13:05, w całości zmieniany 1 raz)
    Walentynki co prawda dopiero 14stego, ale ostatnio znalazłam przez przypadek u mojego faceta prezent dla mnie język wyobraźcie sobie, że wykupił mi voucher na serię takich zabiegów depilacji laserowej przymrużenie oka to pewnie dlatego, że ostatnio bardzo narzekałam na mój depilator, że mnie to boli i w ogóle, powiedziałam też że albo coś wymyśli albo przestanę się golić wielki uśmiech na prawdę nie sądziłam, że aż tak weźmie sobie moje słowa do serca, tylko teraz ja nie wiem jak ja mam mu się odwdzięczyć smutny pomóżcie plisss!
    Cytuj
  • malinkka 11 lut 2013, 9:06
    koleżanka podpowiedziała mi, że może zdecydować się na jakiś sponatniczny, romantyczny weekend we dwoje. Co myślicie o tym pomyśle? Mnie wydaje się całkiem oryginalny, ograniczają mnie jednak fundusze i nie wiem co zrobić...
    Cytuj
  • pistacja 11 lut 2013, 14:22     (ostatnio zmieniony przez autora 11 lut 2013, 14:23, w całości zmieniany 1 raz)
    sonique321 napisał:Dla kobiety czy mężczyzny?uśmiech Ja np. w tym roku planuje dać mojemu mężczyźnie olbrzymie pudełko żelek Harribo z wyprzedaży, a pośród nich zegarek, który od dawna mu się podobałuśmiech
    Ależ mi się marzy taki prezent! Mam nadzieję, że mój chłopak wpadnie na coś równie pomysłowego przymrużenie oka
    Cytuj
  • kukamber 12 lut 2013, 12:31     (ostatnio zmieniony przez autora 12 lut 2013, 12:31, w całości zmieniany 1 raz)
    To mu po prostu o tym powiedz język Może wtedy nie będzie niespodzianki, ale przynajmniej Twój chłopak będzie wiedział, że prezent będzie udany uśmiech
    Cytuj
  • Kajakarz 12 lut 2013, 19:32
    Poważnie marzą się wam w prezencie żelki słodkie?
    No weźcie no... wielki uśmiech
    Ja liczę na jakiś szałowy krawat, koszulkę, albo chociaż jakis gadżet śmieszny (moja dziewczyna łaziła sobie po stronach takich jak np. prezent walentynkowy dla chłopaka - tu, więc liczę, że cos ładnego mi wybierze).

    Ewentualnie jeszcze perfumy.
    Cytuj
  • malinkka 13 lut 2013, 11:14
    W końcu zdecydowałam się na kolację i bilety na przedstawienie. Z pomocą przyszedł mi Gruper. Mam nadzieję, że mój mężczyzna będzie zadowolony uśmiech
    Cytuj
  • karina29 13 lut 2013, 20:45
    Fajne podpowiedzi uśmiech może tu coś znajdziecie albo cos tylko dla dziewczyny
    Cytuj
  • 15 lut 2013, 10:30
    A może np. jakiś designerski - silikonowy zaparzacz do herbaty?
    Cytuj
1 2 z 2  
Pozostałe tematy - dyskusje na forum