Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Bramy do garażu - jakie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Bramy do garażu - jakie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kajakarz 19 sty 2013, 8:51
    Jakie bramy lepiej sprawdzą się w garażu w którym będzie nie tylko auto,
    ale i trochę cennego sprzętu?
    Uchylne, sterowane, czy może bramy segmentowe ? Oglądam pomysły u producentów, ale każda mi sie podoba, a tu przecież nie o wygląd tylko chodziuśmiech
    Cytuj
  • mikolaj898 21 gru 2013, 22:28
    Najlepsze są bramy segmentowe. Zabierają bardzo mało miejsca i są praktyczne. Ja ma bramę Krispol - może mało znana marka, ale naprawdę jest świetna.
    Cytuj
  • asasyn 3 sty 2014, 15:07
    Wg mnie dobre są bramy segmentowe boczne. Są solidne i łatwe w montażu
    Cytuj
  • blue-green 3 sty 2014, 18:18
    Mi też najbardziej podobają się bramy segmentowe ich zalety to niewątpliwie to, że nie pomniejszają światła wjazdu, bez problemu można dobrać do nich każdą automatykę. My automatykę kupowaliśmy w sklepie
    Cytuj
  • Robi35 29 sty 2015, 20:18
    Polecam bramy garażowe BestBram oraz napędy HATO.
    Cytuj
  • nabierak 31 sty 2015, 18:37
    blue-green napisał:Mi też najbardziej podobają się bramy segmentowe ich zalety to niewątpliwie to, że nie pomniejszają światła wjazdu, bez problemu można dobrać do nich każdą automatykę. My automatykę kupowaliśmy w sklepie
    Taką bramę trzeba też dobrze zamontować. Ja jeszcze się nie przejechałem na fachowcach których zatrudniałem do prac u mnie w domu. Dobrze mieć jednak trochę wiedzy na temat w tym przypadku bram, by działała prawidłowo i nie zepsuła zaraz po zakupie.
    Cytuj
  • Agna 2 lut 2015, 20:31
    Tak od razu to się chyba nie psują uśmiech
    Cytuj
  • Leon99 19 lut 2015, 14:29
    Wiele firm sprzedaje bramy lacznie z usluga montowania, nawet czasem darmowa. Zamawialem tak wlasnie http://www.inex24.pl/bramy.html do mojego ogrodzenia i wszystko bylo ok. Nie ma co czasem oszczedzac na wykonaniu/montazu.
    Cytuj
  • kasiuniaa 10 kwi 2015, 9:32     (ostatnio zmieniony przez autora 10 kwi 2015, 9:33, w całości zmieniany 1 raz)
    Też mi się wydaje, że te segmentowe [url=http://]bramy tarnów[/url] są najlepszym rozwiązaniem. Jakoś nie jestem przekonana do tych uchylnych, chociaż wiadomo każdy może wybrać co mu się podoba...
    Cytuj
  • 10 kwi 2015, 11:17
    I te pochyle dość dobrze wyglądająuśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum