Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Designerskie przedmioty do domu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Designerskie przedmioty do domu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 4 sty 2013, 9:45
    Witajcie,

    jakie polecacie sklepy z designerskimi przedmiotami do domu? Ja osobiście trafiłam na sklep gdzie np. jest do kupienia stylowa niciarka, deski z bambusa i silikonowe akcesoria do kuchni.
    Cytuj
  • Kajakarz 4 sty 2013, 14:28
    Hm,
    tylko czy niciarka do szyci to jest naprawdę designerski przedmiot do domu,
    czy po prostu rzecz użyteczna?

    Cytuj
  • sonique321 8 sty 2013, 13:39
    Według mnie designerskim przedmiotem jest taki, który poza swoją standardową funkcją wnosi do przestrzeni również nową jakość wizualną. Ja kupiłam sobie niedawno takie niepozorne przybory kuchenne z wyprzedaży, które dzięki intensywnym kolorom nadały mojej kuchni trochę szaleństwa i optymizmu:
    Cytuj
  • 2bprojekt 11 sty 2013, 14:58
    a może unikatowe umywalki z kamieni naturalnych:
    Sam wybierasz z jakiego kamienia ma być zrobiona. wielki uśmiech
    Cytuj
  • arafa_tka 22 sty 2013, 15:52
    ha mam coś lepszego przymrużenie oka

    mega zarąbisty zestaw narzędzi kuchennych Bad Spoon

    takie niegrzeczne łyżki to świetny prezent na nowe mieszkanie przymrużenie oka
    Cytuj
  • pistacja 11 lut 2013, 12:43     (ostatnio zmieniony przez autora 11 lut 2013, 12:44, w całości zmieniany 1 raz)
    sonique321 napisał:Według mnie designerskim przedmiotem jest taki, który poza swoją standardową funkcją wnosi do przestrzeni również nową jakość wizualną. Ja kupiłam sobie niedawno takie niepozorne przybory kuchenne z wyprzedaży, które dzięki intensywnym kolorom nadały mojej kuchni trochę szaleństwa i optymizmu:
    Całkiem niezłe te bajery. Z nimi to pewnie od razu się lepiej gotuje uśmiech
    Cytuj
  • miranda88 15 lut 2013, 9:21
    Ja uwielbiam designerskie oświetlenie. Wczoraj montowałam sobie ledy do szafek, ale nie jakieś tam zwykłe ledy, tylko w różnych fantazyjnych kształtach. No i bardzo podoba mi się oświetlenie schodów, jak np. to jest i funkcjonalne, i fajnie wygląda. Szczególnie użyteczne, gdy ma się psa, który nie przepada za wchodzeniem po schodach, przy oświetleniu jakoś mu to żwawiej wychodzi przymrużenie oka
    Cytuj
  • Jol-anta 17 lut 2013, 17:56
    Podoba mi się!
    Cytuj
  • hasanna 20 lut 2013, 15:00     (ostatnio zmieniony przez autora 20 lut 2013, 15:04, w całości zmieniany 1 raz)
    faktycznie bardzo ciekawe rozwiązanie z tym oświetleniem przymrużenie oka
    Cytuj
  • magdatom-car 29 mar 2013, 20:14
    Witam
    Została mi ostatnia ale naprawde wypas Waga kuchenna bardzo dokłana wygląda jak Tablet uśmiech uśmiech
    oto moja aukcja :

    Zapraszam
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Budki dla ptaków