Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Dom piętrowy czy parterowy?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dom piętrowy czy parterowy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aquarella 28 lut 2012, 12:10
    Właśnie przeglądam domy parterowe w sieci - bardzo mi się podobają. Zastanawiam się tylko, czy z praktycznego punktu widzenia nie lepszy byłby dom piętrowy. Jak sądzicie?
    Cytuj
  • xularp10 25 mar 2012, 12:30
    Zdecydowanie parterowy. Zobacz np. ten Antek III. Właśnie buduję ten dom klientowi. Tani w budowie i fajny.
    Cytuj
  • Fin 28 mar 2012, 20:20
    Dla młodych piętrowy, szkoda drogiego gruntu. Dla strszych parter brak schodów. przymrużenie oka
    Cytuj
  • zylek 9 sie 2012, 11:15
    Dom piętrowy stwarza znacznie większe możliwości. Takie schody możesz mieć wyłącznie w piętrowym domku, podobnie jak wiele innych elementów. Lepiej od razu zdecydować się na piętro, niż później remontować.
    Cytuj
  • Wariu 30 sie 2012, 14:16
    Wszystko zależy jaką działką dysponujesz. Jeśli jeszcze nie masz, to masz łatwiejsze zadanie.
    Dom parterowy zajmuje niestety większą część działki i jak taki chcesz stawiać to musisz się z tym liczyć. Jeśli chodzi o cenę takiego i takiego, to ciężko stwierdzić. Najlepiej wejść np na stronę pracowni MG Projekt i przyjrzeć się bliżej. Obok każdego projektu mają równiez podaną cenę szacowaną za realizację, więc bedziesz wiedział gdzie mniej wiecej się poruszzać przymrużenie oka
    Cytuj
  • andrzejkaliniak 12 wrz 2012, 12:29
    Zawsze byłem zwolennikiem domów piętrowych, w teorii mają więcej przestrzeni i wszystko jakoś da się pomieścić. Przymierzam się teraz do budowy domu i nie wiem co zrobić, przeglądałem różne projekty i Bursztyn z MG Projekt bardzo mi się spodobał. Jest parterowy ale jak wygląda! Może ktoś ze zwolenników parteru już go budował i może powiedzieć coś więcej?
    Cytuj
  • ksowa 12 wrz 2012, 16:38
    Fin napisał:Dla młodych piętrowy, szkoda drogiego gruntu. Dla strszych parter brak schodów. przymrużenie oka
    A co z dziećmi? uśmiech Wnoszenie malucha na górę jest męczące, trzeba pamiętać o zabezpieczeniu schodów, itp
    Cytuj
  • AniolNieKobieta 18 wrz 2012, 19:29
    Ja dokonałam zakupu życia wielki uśmiech

    Kupiłam dom parterowy Ambrozja

    jestem zachwycona i nie mogę się doczekać kiedy w nim zamieszkam

    I zdecydowanie jestem za domami parterowymi język domy z poddaszem są chyba mało praktyczne
    Cytuj
  • mokijte6 19 wrz 2012, 11:26
    Piętrowe. Zawsze jest więcej opcji, aby go wykorzystać. A może będziesz mieć liczną rodzinkę? przymrużenie oka Przezorny zawsze ubezpieczony. wielki uśmiech
    Cytuj
  • zylek 1 paź 2012, 14:58
    Lepiej piętrowy... Żeby zorganizować taki pokoi dziecka naprawdę trzeba dysponować potężną powierzchnią. Zresztą lepiej od razu zainwestować w duży domek, niż później robić sobie problem z rozbudową.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Panele do salonu
Następna: Stara wanna