Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jak przewieźć dużą lodówkę?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak przewieźć dużą lodówkę?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • cucu 18 sty 2011, 11:08
    Mam pora lodówkę i za jakiś czas będę się przeprowadzać. Zastanawiam się jak sprawnie ja przewieźć, żeby nic się w niej nie popsuło. Może wy macie doświadczenia w tym temacie, byłabym wdzięczna za wszelkie wasze rady.
    Cytuj
  • Vagido 19 sty 2011, 10:58
    Hm, lodówka to niewdzięczny przedmiot do przewozu - trzeba uważać, żeby agregat się nie obruszał, bo wtedy możemy zepsuć cały sprzęt. Generalnie do takich rzeczy dobrze jest nająć firmę z ubezpieczeniem, np w Warszawie działa Japa&Co - za przewiezienie samej lodówki wezmą grosze, a sprzęt będzie bezpieczny.
    Cytuj
  • joanna_ebe 19 sty 2011, 16:11
    Ja zawsze zamawiam firmę w takiej sytuacji i się o nic nie martwię przymrużenie oka
    Cytuj
  • panelfloor 24 mar 2011, 16:10
    na taczkach uśmiech
    polecam taczki
    Cytuj
  • Kahaa 22 mar 2012, 10:11
    Najlepiej zlecić to komuś, bo samemu można coś popsuć. Warto wrzucić ogłoszenie na, może akurat jakiś przewoźnik jedzie w tym samym kierunku z jakimś ładunkiem i od razu weźmie Twoją lodówkę. Przy okazji będzie to dużo tańsze, niż samemu miałoby się przewieźć. uśmiech
    Cytuj
  • zibi4561 5 kwi 2012, 11:28
    Ja swoją wiozłem na dachu Astry w pozycji leżącej, postawiłem na dwa dni beż włączania, po tym czasie uruchomiłem i chodzi do dziś a było to 3 lata temu
    Cytuj
  • samuraj 19 kwi 2012, 11:41
    Zgadzam się z Vagido, najlepiej wybrać firmę, a nie przewozić lodówę osobówką. Japa jest porządną i solidną firmą, więc nie skasują cię drogo za taką przewózkę.
    Cytuj
  • pomadka 18 maj 2012, 12:05
    Zresztą jeśli chodzi o Japę to zawsze można się dowiedzieć przed ile będzie kosztować taki przewóz, oni robią wycenę przed rozpoczęciem prac.
    Cytuj
  • VictoriaB 8 mar 2013, 9:55     (ostatnio zmieniony przez autora 8 mar 2013, 9:56, w całości zmieniany 1 raz)
    Spora ta osobówka musiałaby być, żeby przewozić pokaźną lodówkę, w takich przypadkach lapiej wynająć firmę transportową - zresztą o ile dobrze się orientuję lodówka musi być przewożona pionowo - nie można jej połozyć. A jaka osobówka jest na tyle wysoka, zeby w ten sposób zmieścić lodówke?
    Cytuj
  • Swojezdanie 8 mar 2013, 11:20     (ostatnio zmieniony przez autora 8 mar 2013, 11:22, w całości zmieniany 1 raz)
    Na pewno poza lodówką do przewiezienia będą jeszcze inne duże, kłopotliwe z punktu widzenia przeprowadzki przedmioty, więc najlepiej po prostu wynająć właśnie firmę transportową i sprawnie wszystko załatwić za jednym razem :-)
    Cytuj
1 2 z 2  
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum