Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jak się sprawdza prysznic bez brodzika?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak się sprawdza prysznic bez brodzika?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • warkoczyk 7 wrz 2010, 19:58
    A co powiecie na taką kabinęwielki uśmiechwielki uśmiechwielki uśmiech

    Cytuj
  • jamil55 29 wrz 2010, 11:40
    ja mam to samo dalem brodzik i po sprawie przymrużenie oka
    Cytuj
  • PRACUS39 6 paź 2010, 10:36     (ostatnio zmieniony przez autora 6 paź 2010, 10:37, w całości zmieniany 1 raz)
    TE BEZ BRODZIKOWE KABINY CHWALą SOBIE LUDZIE,,,WIERZCIE MI!SAM TAKIE WYKONUJE!POLECAM,,,,,,,KABINE I USŁUGI.!POZDRAWIAM,
    Cytuj
  • PRACUS39 6 paź 2010, 10:40
    Apoliner napisał:Ale chyba nikt mi nie powie, że pod takim prysznicem bez brodzika nie zbiera się wilgoć i, z czasem, pleśń czy grzyb? Może nie na kaflach, ale w spoinach to na pewno... tak czy siak trzeba się z tym liczyć.
    ,,,OD TEGO SA GUMY PRZECIWGRZYBICZNE,,,,ZERKNIJ KOLEGO NA TECHNOLOGIE NOWE,KTÓRE WCHODZĄ,DAJE SIĘ TĘ MASĘ ,CO ZAMIENIA SIĘ W GUMĘ POD PŁYTKI.........
    Cytuj
  • budsystem 27 paź 2010, 21:26
    PRACUS39 napisał:
    Apoliner napisał:Ale chyba nikt mi nie powie, że pod takim prysznicem bez brodzika nie zbiera się wilgoć i, z czasem, pleśń czy grzyb? Może nie na kaflach, ale w spoinach to na pewno... tak czy siak trzeba się z tym liczyć.
    ,,,OD TEGO SA GUMY PRZECIWGRZYBICZNE,,,,ZERKNIJ KOLEGO NA TECHNOLOGIE NOWE,KTORE WCHODZA,DAJE SIE TE MASE ,CO ZAMIENIA SIE W GUME POD PŁYTKI.........
    Skąd ta wieś się bierze? To to się nazywa folia lub membrana w płynie i chroni przed przenikaniem wody. Grzyb powstaje raczej z wyziębionych ścian i słabej wentylacji łazienki.
    Cytuj
  • 27 paź 2010, 21:57
    Często wykonuję takie odseparowane miejsca prysznica. Znakomity sposób na bezproblemowe utrzymanie w czystości miejsca kąpielowego. Liczyć się jedynie należy z tym , by dobrze wykonać odpływ, spadki, hydroizolację i najlepiej spoinę epoksydową. I wcale nie wychodzi drożej niż zainstalowanie tradycyjnego systemu kabinowego. Polecam.
    Cytuj
  • ed_bud 28 paź 2010, 23:32
    ja akurat nie brodzika wannę sobie zrobiłem z betonu i wyłożona kafelkami
    mam ją ok 10lat i chwale ją sobie
    wcześniej była żeliwna / trudno domyć /
    nie umiem wkleić zdjęcia samej wanny
    wiec
    http// www.ed_bud.republika.pl
    Cytuj
  • krysiekz78 14 lis 2010, 20:01
    Od dwudziestu lat mam taki natrysk bez brodzika i żaden grzyb ani pleśń nie wyłazi jak jest zrobione dobrze to nic nie ma prawa wyjść
    Cytuj
  • goldenpg 22 lis 2010, 11:31
    Ostatnio coraz więcej takich robię uśmiech Ludzie sobie to chwalą. Warunek dobrze wyprofilowana posadzka, hydroizolacja i odpowiedniej wielkości odpływ i syfon.
    Cytuj
  • peana 30 mar 2011, 14:05
    Wygląda to na pewno lepiej niż te kabiny prysznicowe. Jednak zapewne potrzeba trochę więcej pracy przy kabinie tego typu. W końcu trzeba wszystko ochronić, żeby pleśń nie przedostała się dalej. Skoro mówicie, że taki pomysł się sprawdza, to będę musiała pomyśleć o taki rozwiązaniu również w moim domu.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: naprawa spłuczki