Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jak zrobić posadzkę z żywicy epoksydowej?, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zrobić posadzkę z żywicy epoksydowej?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • marekb143 29 wrz 2013, 14:10
    Techma1997 napisał:to proste, trzeba tylko zesrutowac lub z frezowac albo zeszlifowac powieszchnie betonowej posadzki, puzniej to juz z gorki bo tylko wypelnienie ubytkow, gruntowanie ,no i warstwa koncowa to juz zalezy od systemu i wyobrazni, no i jak sam chcesz to zrobic to kup sobie odrazu wiecej materialu bo jest duze prawdopodobienstwo ze ci nie wyjdzie tak jak powinno uśmiech
    Sądząc, po Twojej ortografii wszystko przychodzić Ci musi z trudem więc nie sądź innych swoją miarą. Do wszystkiego można się odpowiednio przygotować i wszystko wykonać, niekoniecznie z zastosowaniem kosztownych maszyn przymrużenie oka. Nie dam 150zł+ /m2 na wylanie w zakładzie o powierzchni 100m2. Owszem za artystyczne podłogowe dzieła w mieszkaniach warto zapłacić i 30x tyle , ale myślę, że sam nie byłbyś w stanie (sądzac po Twojej ortografii przymrużenie oka ) tego wykonać nawet z pomocą odpowiedniej maszyny (plotera na ten przykład przymrużenie oka ). Nie wiem czy istnieją, choć myślę, ze tak: plotery do grawerki ( nie wiem jak laser by to topił ) i wszystko szybko i w miarę tanio lecz to już faktycznie wydatek dla żywicznych posadzkarzy przymrużenie oka przymrużenie oka
    Cytuj
  • waloria 30 wrz 2013, 9:54
    Dodatkowo sądząc po jego dacie urodzenia w nicku raczej nie jest fachowcem i nie ma doświadczenia uśmiech
    Cytuj
  • posadzkisyntetyczne 27 lut 2014, 23:44
    Biorą pod uwagę koszt samych płytek ok 50zl /m2 drugie tyle za fachowca, klej, fugę i listwy to jednak bardziej rozsądnym i tańszym rozwiązaniem jest za 150zl/m2 (materiał+robocizna) wylać żywicę. Łatwiejsze w utrzymaniu, dłużej posłuży no i się nie potłucze jak płytki.
    Cytuj
  • pistacja 6 lip 2015, 14:15     (ostatnio zmieniony przez autora 9 lip 2015, 9:15, w całości zmieniany 2 razy)
    Myślę, że warto poczytać sobie na odpowiednich portalach o tworzeniu [url=http://zarembaposadzki.pl/posadzki/]żywicznych posadzek[/url], a poza tym zlecić tę kwestię fachowcom, którzy wiedzą co robić.
    Cytuj
  • dagmara80 17 lip 2015, 13:13
    Jest to trwałe, skuteczne, praktyczne i estetyczne zabezpieczenie podłoży betonowych. Samemu lepiej się nie zabierać za wykonanie takiej podłogi bo wyjdzie z różnym skutkiem. Lepiej zlecić to profesjonalistom, taniej wyjdzie.
    Cytuj
  • MichalWoj 10 sie 2015, 10:49
    W perspektywie czasu odpowiedni wybór materiału warunkuje dłuższą trwałość, a co za tym idzie niższe koszty. Warto więc dowiedzieć się o nim więcej. Zainteresowanych zachęcam do zapoznania się z artykułem http://gaz-bud.pl/7--zywice-epoksydowe który opisuje skład i specyficzne zastosowania materiału. Znacznie ułatwi to decyzję zakupu.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum