Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Meble do łazienki, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Meble do łazienki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • pistacja 11 lut 2013, 12:31     (ostatnio zmieniony przez autora 11 lut 2013, 12:34, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja postawiłam na klasykę i połączyłam biel z czernią. Do tego dobrałam fioletowe dodatki i wyszło to wszystko całkiem ładnie uśmiech
    Cytuj
  • aniechto 21 lut 2013, 11:32
    Mi sie bardzo podobają fioletowe meble łazienkowe roca
    Cytuj
  • zlotyklos 26 lut 2013, 12:46
    no na pewno nie jest łatwo urządzić łazienkę, tak jak inne pomieszczenie, ale najważniejsze jest się kierować swoim stylem, gustem. Ja oprócz tego, żeby było ładnie i miło stawiam na to, żeby było praktycznie, dużo półek szafek, na te wszystkie moje kosmetyki. A jeśli będziecie szukać inspiracji możecie zaglądać tutaj
    Cytuj
  • ubuunii4 21 mar 2013, 14:39
    Ja widziałam taką miskę wc z blatem ceramicznym , bardzo fajnie to wygląda
    Cytuj
  • AstaLawista 22 mar 2013, 23:10
    Łazienka musi być "pakowna" i pojemna, ponieważ jest to miejsce, w którym znajduje się sporo drobnych rzeczy, kosmetyków, ale nie tylko , bo np też ręczniki uśmiech kelman ma ma spory wybór mebelków, które można łączyć w gotowe zestawy uśmiech
    Cytuj
  • Rud25 1 kwi 2013, 16:39
    Podoba mi się łączenie bieli z czernią w aranżacjach łazienek.
    Cytuj
  • zuzia83 1 kwi 2013, 21:26
    Dla mnie ostatnim krzykiem mody łazienkowej są kabiny bez brodzika, ze szkła hartowanego, montowanego w samej podłodze. Nie dość, że fajnie wyglądają to jeszcze optycznie powiększają łazienkę. Ciekawa tylko jestem ile takie cudeńko kosztuje...
    Cytuj
  • ewa1974ll 3 kwi 2013, 14:59
    ja tam wole, żeby w łazience były wbudowane w ścianie meble. Tak jest praktyczniej.
    Cytuj
  • uagieli4 6 kwi 2013, 19:18
    Podobają mi się nietuzinkowe rozwiązania dlatego zwróciłam uwagę na łazienkę w której wykorzystano drewno i kamień
    Cytuj
  • olanowik 17 kwi 2013, 14:50     (ostatnio zmieniony przez autora 17 kwi 2013, 15:23, w całości zmieniany 1 raz)
    typowych mebli do łazienek się już nie daje. Ja jak urządzałam łazienkę to robiłam meble wbudowane w ścianę i przeszklone. Bardzo fajnie to wyglądało. Zaś na okna koleżanka doradziła mi żaluzje okiennenGardinia. Fajnie się komponuje jako całość.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum