Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Oferty podłogowe - Warszawa

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Oferty podłogowe - Warszawa

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • likaoon 17 mar 2013, 11:12
    Witam wszystkich. Za niedługi czas planujemy przenieść się do nowego mieszkania w Warszawie. Nie jest ono jeszcze gotowe. Myślimy o ułożeniu podłogi (najlepiej parkiet drewniany). Czy ktoś stąd orientuje się, jak wygląda rynek ofert z tego zakresu (podłogi) i wśród jakich ekip warto byłoby poszukać kogoś, kto by się podjął zrobienia tego?
    Cytuj
  • Neoss 24 mar 2013, 12:34
    Raczej nie powinieneś narzekać na ubóstwo ofert w Warszawie, ale rozumiem, że szukasz jakichś przykładów. Ja od siebie mogę polecić ludzi z ParkietStudio. Mają też bogatą ofertę, także nie powinieneś mieć problemów z wyborem czegoś dla siebie, tym bardziej, że powinni posłużyć też radą uśmiech
    Cytuj
  • Rud25 1 kwi 2013, 16:36
    Akurat u nas w Warszawie to ofert jest pod dostatkiem. My kupowaliśmy w Voxie z montażem, bo cena była konkurencyjna.
    Cytuj
  • MartynKa79 17 kwi 2013, 14:21
    Udało się coś znaleźć? Na rynku jest całe mnóstwo sklepów internetowych z panelami.
    Cytuj
  • valcarcel 25 kwi 2013, 10:26
    Ale po co kupować ze sklepu internetowego. Lepiej się udać do zwykłego sklepu stacjonarnego i zobaczyć na własne oczy jak takie panele wyglądają uśmiech
    Cytuj
  • Meteora 5 maj 2013, 11:26
    Ktoś tu już wspomniał o ParkietStudio. Też korzystałam z ich usług. Mają dużą ofertę podłóg i oferują wykonanie na wysokim poziomie. Warto się nimi zainteresować.
    Cytuj
  • Blue89 22 maj 2013, 21:39
    Nam kładli podłogę montażyści z Voxu. Z efektu jesteśmy zadowoleni uśmiech
    Cytuj
  • zott 17 cze 2013, 19:04
    Przed podjęciem ostatecznej decyzji udałam się do firmy Parkiet Studio. Muszę przyznać , że firma milo mnie zaskoczyła. Zobacz ofertę:
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Następna: Robimy salon